سنگال: ماکی سال در داکار و تیس وضعیت اضطراری و ممنوعیت رفت و آمد را اعلام کرد

[ad_1]

6 ژانویه 2021 – 08:21

مکی سال: رئیس جمهور سنگال

اخبار (نواکوت) – رئیس جمهور سنگال ، مکی سال روز گذشته برای محدود کردن شیوع سریع ویروس نوظهور کرونا ، اعلام کرد که از ساعت 9 شب تا 5 صبح ، وضعیت اضطراری و مقررات منع رفت و آمد از ساعت 9 شب تا 5 صبح آغاز شده است.

روز گذشته ، ساال در سخنرانی خود در رسانه های رسمی ، به دنبال جلسه اضطراری کمیته ملی مدیریت همه گیر ، گفت که این دو منطقه “بیش از 90٪ موارد تایید شده در سنگال را تشکیل می دهند”.

سال از همه اعضای دولت خواست “همه اقدامات را برای اطمینان از اجرای وضعیت اضطراری اتخاذ كنند” ، و همچنین از شهروندان خواست “به اقدامات پیشگیری فردی و جمعی احترام بگذارند ، از حركت ها ، اجتماعات و سایر جلسات عمومی و خصوصی غیرضروری خودداری كنند و عادتهای عادی و سرفه را رعایت کنید “.

در مورد واکسیناسیون ، رئیس جمهور سنگال گفت که او “طرح پیشنهادی واکسیناسیون را در اسرع وقت” دستور داده است ، و افزود که کشورش “به همکاری در ابتکار کواچ ادامه می دهد”.

مکی سال پس از چند ماه تعطیلی در 29 ژوئن سال 2020 ممنوعیت رفت و آمد و وضعیت اضطراری را برداشته و تا دیروز ، سنگال 1964 مورد تاج تایید شده از جمله 428 مورد مرگ را ثبت کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید