شاید او پیشگام خوبی برای میهن باشد

[ad_1]

31 ژانویه 2021 – 11:06

پروفسور دکتر احمد اولد المختار قدیمی الیت - رئیس شورای جراحی مغز و اعصاب موریتانی

ما همیشه به فکر کمیسیون جراحی مغز و اعصاب مورس برای جلب علاقه به کشور عزیزمان ، از طریق تجربه ، دانش و ارتباط گسترده با جامعه پزشکی خارج و داخل کشور بوده ایم. ما به منظور گسترش و توسعه تجربه خود در زمینه جراحی مغز و اعصاب از طریق تماس با تجربه دیگران و بهره گیری از آخرین دستاوردهای ذهن انسان در این زمینه ، در کنفرانس های پزشکی بین المللی شرکت کرده ایم.

سوال … در اینجا متوقف نشد ، بلکه شیدایی برای ارائه بهترین ها برای ملتی که عشق در ته قلب ما زندگی می کند همیشه ما را آزار داده است ، بنابراین ایده ای که فکر می کردیم غیرممکن است (حداقل برای آینده قابل پیش بینی) او ظاهر شد ، بنابراین در حالت سکون قرار گرفت و ایستاد … تا اینکه به کمک خدا تصمیم گرفتیم او را از مدار فرکانس به فضای نوری که در انتهای تونل است ، منتقل کنیم.

ما تصمیم گرفتیم کنفرانس بین المللی جراحی مغز و اعصاب را برای کشورهای فرانسوی زبان در نوآکوشوت در افق 2022 ترتیب دهیم. این کنفرانس به دنبال دستیابی به تعدادی از اهداف مهم استراتژیک است که از طریق آنها می توان سیستم بهداشتی کشور را به گونه ای بازسازی و توسعه داد که کیفیت را تضمین کند ، پویایی و عملکرد خوب. و به ما این امکان را می دهد که با مبادله تجربه با واجد شرایط ترین جراحان بین المللی و آموزش آنها در زمینه آخرین فن آوری ها در زمینه مغز و اعصاب ، تجربه کارکنان بیمارستان را توسعه دهیم.

بله .. طی جلسه اخیر ما در شورای ملی جراحی مغز و اعصاب (با پروفسور شیاک و پروفسور آتوما سوماری) بانوی اول ، دکتر ماریام نعمت محمد فاضل ، فرزند داه ، و میهن پرستی ، اخلاق والا و روحیه مثبتی که در آن تجربه کردیم. فهمیدیم که در این فضای کاملاً باز هیچ چیز غیرممکن نیست. بنابراین ، ما ابتکار عمل را مطرح کردیم تا موضوع کنفرانس را مطرح کنیم و تعامل آن با ما تا حدی مثبت بود که از خواسته های ما فراتر رود ، زیرا متوجه شدیم که آگاهی زیادی از ارزش چنین کنفرانس های بین المللی و خوبی و رفاهی که به خانه می آورد ، از نظر مالی و اخلاقی این امر بدون شک به تقویت مواضع رهبری کشور در سطح قاره و بین الملل کمک خواهد کرد. ما از او بیشتر سپاسگزار و سپاسگزاریم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید