شرکت آب مورشی در حال اتخاذ یک سیستم مدیریت جدید است

[ad_1]

6 ژانویه 2021 – 11:30

News (Nouakchott) شرکت آب موریتانی می گوید تصمیم گرفته است یک سیستم جهانی معروف به “مدیریت کیفیت جامع” را اجرا کند ، مشخصه ماهیت مشارکت ، که می گوید “ارزش خود را در سطح جهانی در اداره و مقررات ثابت کرده است” “

در بیانیه شرکت گفته شده است که این سیستم “با حذف جنبه هایی که با کیفیت در تضاد است و استانداردهای کنترل مانند ضایعات ، سهل انگاری و محاسبات غلط که باعث تسهیلات برای ایجاد اختلال ، بهره وری پایین و کاهش تولید.

این شرکت افزود: “از جمله مشكلات مورد قبول سیستم جدید ، تقویت روابط این شركت با مشتریان و تلاش برای جلب رضایت آنها از طریق پاسخگویی به خواسته های مشروع آنها در اسرع وقت است.”

براساس بیانیه صادر شده توسط خبرگزاری موریتانی ، این سیستم جهانی در نتیجه محدودیت هایی ایجاد می شود که مانع از تجمیع و ادامه خدمات این شرکت به روشی می شود که مطابق با الزامات و خواسته های شهروندان در مناطق مختلف کشور باشد.

بر اساس بیانیه ، این محدودیت ها شامل کاهش سطح آب های زیرزمینی با افزایش تقاضا و نیاز به آب آشامیدنی ، ماهیت عایق مشخصه برخی از مناطق در منطقه تحت پوشش شرکت و ویژگی های فنی امکانات موجود است ، آنها را در معرض آسیب و آسیب پذیری قرار می دهد. توقف کار

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید