شرکت ایسکان: هیچ قطعه زمین قبل از 20 ژانویه فروخته نمی شود

[ad_1]

الاهبار (نواكوت) ایسكان فروش قطعاتی را كه برای فروش گذاشته بود انكار كرد و 20 ژانویه را به عنوان تاریخ تعیین كرد ، بر خلاف آنچه در اوایل این هفته توسط حسابرسان اداره تجاری وی تأیید شد.

این شرکت در توضیح واصل الاخبار گفت: “هیچ قطعه زمین از برنامه اعلام شده قبل از چهارشنبه 20 ژانویه 2021 فروخته نمی شود ، همانطور که در بیانیه آمده است.”

این شرکت اضافه كرد كه در ارتباطات این برنامه كه در 6 ژانویه منتشر شده بود ، به مشتریان خود نشان داده بود كه از طریق علاقه تجاری خود می توانند گزینه هایی را انتخاب كنند ، زیرا طرح خرده فروشی ارائه شده برای فروش از آن تاریخ در دسترس بود.

این شرکت اظهار داشت که امسال با توجه به تعداد محدودی که در ابتدا ارائه شده بود (169) از میزان علاقه و فراوانی تقاضای ناشی از این اطلاعیه متعجب شده بود ، زیرا سود تجاری آن مشارکت زیادی را برای تعیین گزینه ها با توجه به تبلیغات ثبت کرد. برخلاف برنامه هایی که در سال های اخیر ارائه شده است.

این شرکت گفت که اقدامات احتیاطی لازم را برای جلوگیری از حدس و گمان در مورد عدم امکان داشتن هر مشتری برای داشتن بیش از یک شماره و ممنوعیت تکرار نام خانوادگی در لیست مشتری با تهیه یک برنامه اطلاعاتی برای انجام روند فروش ، آگاهی از پیش زمینه علاقه ای که توسط این برنامه برانگیخته شده است.

در بیانیه ای که توسط رئیس نهاد تجاری داودا كانو صادر شد ، این شركت از آنچه اخبار منتشر شده مبنی بر اینكه اخبار اطلاعاتی را كه آن را نادرست توصیف كرده منتشر كرد و آن را به “كلاهبرداری” بدون دقت لازم متهم كرد ، علیرغم دریافت آسان توضیحات لازم ، تماس با علایق ذی صلاح آنها.

این خبر به نقل از حسابرسان این شرکت اعلام کرد که اداره بازرگانی روز دوشنبه به آنها اطلاع داده است که کلیه قطعاتی که برای فروش در تاریخ 20 ام ارائه شده بود ، به طور کامل فروخته شده است.

این متن توضیحات شرکت مسکن است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و دعا و سلام پیامبرانش ،

آقای مدیر مسئول سایت خبری

درود و رحمت خدا بر شما باد.

امروز دوشنبه ، 12 ژانویه 2021 ، سایت شما اخباری را منتشر می کند ، از جمله بسیاری از سوon برداشت ها علیه شرکت ملی مسکن ، تا جایی که به “کلاهبرداری” متهم شده است ، که توضیحات زیر را می خواهد ارائه دهد ، که می خواهد در تمرین منتشر کند. حق پاسخ به روشن کردن موج سواران در وب سایت شما و از طریق آنها افکار عمومی ملی در مورد ادعاها ضعف موجود در اخبار فوق:

1 برخلاف آنچه در اخبار فوق الذكر ذکر شده است ، همانطور كه ​​در بیانیه آمده است ، هیچ بسته ای از برنامه اعلام شده قبل از چهارشنبه 20 ژانویه 2021 فروخته نمی شود.

2 این شرکت در ارتباط با این برنامه که در تاریخ 6 ژانویه منتشر شد ، به مشتریان خود امکان انتخاب گزینه ها از طریق علاقه تجاری خود را نشان داد ، زیرا طرح خرده فروشی ارائه شده برای فروش از آن تاریخ موجود است.

3 بر خلاف برنامه هایی که در سال های اخیر معرفی شده است ، این شرکت امسال از نرخ بهره و تقاضای زیاد برای افزایش این تبلیغ متعجب شده است ، زیرا سود تجاری آن مشارکت زیادی را برای تعیین گزینه ها با توجه به تبلیغ ثبت کرده است ، مقادیر اولیه محدود (169) ؛

4- شرکت ملی مسکن با آگاهی از پیش زمینه علاقه به وجود آمده توسط این برنامه ، اقدامات احتیاطی لازم را برای جلوگیری از حدس و گمان در مورد عدم امکان هر مشتری برای دستیابی به بیش از یک قطعه و ممنوعیت تکثیر نام خانوادگی انجام داده است. در لیست مشتریان با طراحی یک برنامه اطلاعاتی برای انجام فرایند فروش ؛

5- این شرکت از اینکه سایت شما اطلاعات غلطی را منتشر کرده و آن را به “تقلب” بدون دقت لازم متهم کرده است ، علی رغم سهولت دستیابی به توضیحات لازم از طریق تماس با منافع صالح خود ، متعجب است.

لطفاً با قدردانی کامل ویرایشگر مسئول را بپذیرید ،

نواکوت در 12 ژانویه 2021

اداره بازرگانی شرکت ملی مسکن

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید