شهرداری لاکسار از سرگیری مرکز بهداشت PS Sokgem خبر داد

[ad_1]

خبر (نواكاوت) – شهرداری لوسر ، در قسمت غربی نواكشات ، از سرگیری خدمات ارائه شده توسط مركز بهداشت در محله “Sokjim PS” ، پس از بازسازی كامل توسط شهرداری ، خبر داد.

شهردار شهرداری ، دکتر محمد سالک اولد عمار ، گفت که این مکان بهداشتی نقش کامل خود را بازی می کند و به گفته وی ، به امکانات مهمی که خدمات بهداشتی را برای شهروندان منطقه فراهم می کند ، اضافه خواهد شد.

دکتر محمد سالک عمر قدیم گفت که شهرداری لوسر از طریق این ابتکار تلاش می کند تا با تلاشهای مهم مقامات عالی کشور به طور کلی و به طور خاص وزارت بهداشت و کارکنان پزشکی ، به ساکنان خود خدمات دهید و از آنها در خود و زندگی خود مراقبت کنید.

شهرداری قصر در توجیهی مطبوعاتی توضیح داد که ساختمان ایستگاه مرمت شده و با همکاری مقامات بهداشتی تیم پزشکی ارائه شده است و این ایستگاه علاوه بر تجهیزات پزشکی و لوازم التحریر ، داروخانه ای نیز برای تأمین دارو دارد.

شهرداری نقطه سلامتی منطقه Sokjim PS را که از اهمیت بالایی برخوردار است شناسایی کرده است ، زیرا به جمعیت طبقه بندی شده در مناطق حاشیه ای خدمات ارائه می دهد.

یک توجیه مطبوعاتی نشان داد که ترمیم و آماده سازی داروهای حج تمتع به زودی به اتمام می رسد ، که “شهرداری در نظر دارد در شکل مناسب خود به عنوان اولین کلینیک در نواکشوت اتخاذ کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید