عزیمت شیخ اولد ددا .. گوشه شهرت و ثروت تصویر از بین می رود

[ad_1]

وقتی صحبت از پرچمی می شود که کارنامه او بین آلیا الواگی اسدا در جنگ صحرا و فرش و بزرگداشت اولد دادا رئیس جمهور منتخب در زندان پائولا تقسیم شد ، زمینه شهادت و سخنرانی گسترده است. خاطرات او ، و عمدا در نجات رئیس جمهور کمک می کند: معاویه اولد سید احمد طایا ، به رهبری ستاد ارتش میهن پرست از چنگ سرهنگ: (کادیر) محمد اولد عبدل کادر ، 16 مارس 1981 و طبق اخبار دولت منطقه ای و فرماندار چندین ایالت ، شهرت ، سخت گیری و ستایش او را به افق دید ، و راه او توسط یک سناتور منتخب در اتاق اول پارلمان تاج گذاری کرد.

بنابراین ، ما با نمادی بزرگ و یکی از افتخارات نسل او روبرو هستیم. بلکه با مکتب یکپارچه ای از نبوغ تکرار نشدنی ، عملکرد هوشیارانه و ارتباط نزدیک با خداوند متعال روبرو هستیم. من فکر می کنم – رحمت خدا بر او – من نیز کسی را به خدا توصیه نمی کنم.

درباره مرحوم: شیخ اولد دده ، من صحبت می کنم و ادعا می کنم که من آن مرد را می شناختم ، با او زندگی کردم و در طول زندگی مشترک با او دوست شدم ، به افتخار فروتنی که برای از بین بردن حجاب اختلاف سنی ، و شکستن ، گاهی اوقات با استناد به روزها و محدودیت های شرایط ، و در همه این موارد برداشت از اولین رابطه در سال 1993 بود ، تقویت شده در شخصیت الهام بخش ، جذابیت سخاوتمندانه و خشم صادقانه ، با سخاوت و عظمت مقاومت ناپذیر.

هند بینت عتبه گفت: هنگامی که سوگواره یزید بن ابی سفیان به سراغ او آمد و برخی از عزاداران به او گفتند: امیدواریم که در معاویه پشت کسی که رشد می کند بایستد.

نمونه شیخ اولد دده در بین ما به خاطر داشتن مهربانی نسبت به مردم و تلاش برای برآوردن نیازهای آنها شناخته شده بود (از آنجا که همه آنها فرزندان خدا هستند و محبوب ترین آنها برای خانواده اش مفیدترین مورد خدا است).

و اهالی ادبیات ثابت می کنند که به بادیه نشینان من گفته شده است: “بهترین شعر شما چیست؟” او گفت: چون ما می گوییم جگر ما هم می سوزد.

ما کسانی را که از فرمان خداوند متعال اطاعت می کنند ، تصدیق می کنیم. با توجه به ویژگی های اخیر ، از نظر رنگ آمیزی ایمان ، صداقت و دینداری مشهور ، جستجوی این امر فراتر از آن ، با رشد بالا ، برادری در عمل و تعالی همکارش.

فرد مشمول بخشش و بخشش خداوند ابتدا در اوایل دهه 1970 پس از اتمام دوره دبیرستان با مدرک لیسانس ، حرفه معلمی را تمرین کرد و همچنان به عنوان افسر ژاندارمری ملی به عضویت نهاد نظامی درآمد و بعداً سمت فرمانداری فرمانداری را نیز عهده دار شد. ایالت Brakna ، Teres Zemmour و Kiddi Maga ، رئیس وقت مالیات. وی سپس به عضویت حزب سوسیالیست عربی Baath متهم شد و در سال 1989 در زادگاه خود در Pasceno در حبس خانگی قرار گرفت تا زمانی که رژیم یک تیپ را برای آوردن او به آنجا فرستاد. پایتخت ، و رئیس جمهور از او پرسید: معاویه در آن زمان برای بازگشت به ژاندارمری ملی ، اما او حاضر نشد ، اعتراض خود را نسبت به آنچه توسط توطئه و نقض یکپارچگی دکترین نظامی برای او اتفاق افتاد توجیه کرد و اینکه شأن او اجازه نمی دهد او را ادامه دهید تا زمانی که آماده پاسخگویی به هر وظیفه دیگری است که به او محول شده است ، به طوری که به عنوان یک مشاور در یک شرکت (MAP) در ماهیگیری دریایی منصوب شد ، و او حقوق یک افسر ارشد ، سپس یک مشاور در بندر ملی ، سپس یک شیخ پارلمان را دریافت کرد ، که در آن او راه مالی اتاق را انتخاب کرد و در بازگشت در آن زمان 400 میلیون اونس خزانه ، در زمان حاکمیت شورای نظامی انتقالی و سپس وی سپس در سال 2013 به عنوان سناتور حوزه انتخابیه مغرب انتخاب شد ، حتی اگر هیچ مزیتی غیر از لغو اصلاحات قانون اساسی 201 7 ، همراه با همکار خود آزاد نداشته باشد شیخها برای کافش ، خدا رحمتش کند.

او سیاستمدار باتجربه را می شناخت: شیخ پیر دده ، با حسن حکمرانی ، وفاداری و تحقیق ، قاطعیت و رویایی ، و می خواست سخنان خود را برای فصاحت خود مطابق با الزامات پرونده سازد. و او دارای یک نظریه قوی است – بینش – از زبان افراد منطق و استدلال و مدیریت او را شایسته و توانایی واجد شرایط ، بنابراین تمرین نشان داده است انرژی ، دانش پیشکسوت ، خوش لباس و دانش او فرهنگ گسترده و آگاهی بزرگ از استعداد او

این مرد عاشق تیراندازی با کمان بود و این یکی از سرگرمی های معمول او بود که در آن سرآمد بود و او به دلیل تمایل به ترک کلاس رزمندگان در طبقه بندی تاریخی سلسله مراتب اجتماعی و حاکمیت نظامی ، از طریق بیان عملکردی ، علاقه زیادی به ورزش سوارکاری داشت. دکتر.: جمال اولد الحسن ، که هر دو وی را از علم و مذهب منحرف نکرد ، سپس دانش کافی او در مورد هنر و ابزار موسیقی ، و همچنین انتقاد او در تولید و اشغال ادبیات عامه پسند بود.

او استحکام یک رهبر را با شدت یک افسر حرفه ای ، تنبلی مربی و تعالی جوانمردانه یک سیاستمدار آرام و با تجربه ترکیب می کند.

همانطور که او از پست ها ، مسابقات و مسئولیت ها عبور می کرد ، در اواسط دهه 1990 ما را به دانشگاه نواکشوت همراهی کرد و به دنبال دانش بیشتر برای گرفتن مدرک لیسانس در حقوق عمومی بود ، همانطور که توسط حقوق بشر در سال 2008 تاسیس شد و عربی و زبان مولیر.

در مورد غرور و صافی وی ، رئیس جمهور گفت: مختار در (موریتانی در مسیر چالش ها) گفت: ستوان: شیخ اولد دده ، بهترین اقامت ممکن را برای من فراهم کرد و او در ابتدای کار آنچه را که می توانست برای کاهش شرایط سخت ارائه داد. از اقامتگاه ایالتی من و او همچنان به خوردن وعده های غذایی با من در افطار و شام در ماه رمضان ادامه داد و اصرار داشت که غذا را به تنهایی نخورد.

علی رغم تصاویر مختلف انسان در رابطه با پروردگار و رابطه اش با مردم ، مکان برای جستجوی سو explo استفاده های او ، ذکر او از عطر ، و تأثیر او بر عطر و بدن او باریک است – خداوند آن را صالح قبول کند – رفتار از دولتمردان در آرامش ، متانت و مهارت ، و این عنوان سخاوت و سخاوت و شجاعت و صداقت بود ، و دلسوز و شوخ طبع ، با جدیت و وقار و حفظ شجاعت بود.

و تا زمان مرگش – خداوند او را بیامرزد – صفحه ای با فتوا و در اختیار داشتن بالغین ، همراه با آداب و شکوه کامل آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید