عضو کمیته صندوق کرونا: نقش نظارت به یک تبلیغ تبلیغاتی تبدیل شده است

[ad_1]

خبر (نواکچوت) – عایشه بینت بونا ، عضو کمیته نظارت بر صندوق کرونا ، از وزیر دارایی و نایب رئیس اتحادیه حاکم برای حزب جمهوری خواه ، که مسئولیت ریاست کمیسیون و معاون وی را بر عهده گرفت ، در زمانی که کمیسیون قرار بود انتقاد کند ، انتقاد کرد. نقش مشاهده ای دارد

بینت بونا ، عضو پارلمان حزب توسل ، افزود که این کمیسیون به کمیته ای نیمه اجرایی تبدیل شده و هیچ قدرت نظارت و پیگیری ندارد و نقش آن به “نقش تبلیغاتی در سفیدکاری و صیقل دادن اقدامات ناهماهنگ” تبدیل شده است. توسط مجریه ”.

این نماینده مجلس در یک پست وبلاگی در صفحه فیس بوک خود گفت: “از تجربه من در صندوق ، مشخص شد که این تفاوت با حساب نقدی ندارد ، که توسط یک بخش مدیریت می شود که تفاوت زیادی با مدیریت هزینه های بودجه مشترک ندارد. خلق و خو و عدم استاندارد بودن. “

در پست این معاون آمده است: “تاکنون – هیچ تفاوتی وجود ندارد – بین کمیسیون و عموم مردم ، که وب سایت خزانه داری را در اینترنت رصد می کنند ، زیرا هر یک گزارشی با شماره های ناشنوا دریافت می کنند که خزانه داری آن را بصورت آنلاین می خواند و ما به عنوان عضو به اینجا می رسیم بر روی کاغذ. تفاوت فقط در تاریخ ورود می تواند باشد ، بنابراین کمیسیون آن را تغییر نمی دهد و با وجود کاستی ها و خطاهایی که در آن وجود دارد ، نمی تواند آن را رد کند.

بونا در مورد محتوای آخرین گزارش این کمیته در تاریخ 31 دسامبر 2020 ، بونا گفت: “اولین مشاهدات در مورد آن جدی نبودن است ، زیرا بیشتر مطالب آن در نامه تکرار می شود و بدون اینکه نقل شود” ، با اشاره به اختلاف در ارقام بین نسخه های فرانسوی و عربی آن است.

نماینده پارلمان اروپا پیشنهاد كرد كه نقش كمیته فعال شود و جلساتی را برای تعیین میزان تأمین هزینه ها به اهداف و مشاركت م institutionsسسات مطبوعاتی خصوصی در توزیع بسیج و تعیین معیارهای روشن برای این كار پیشنهاد كند. هفته گذشته پنج میلیارد به حمایت از خانواده های تحت حمایت بیوه ها و زنان مطلقه اختصاص یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید