لیست انتصابات در جلسه دولت

[ad_1]

خبر (نواکشوت) شورای وزیران در جلسه امروز ، چهارشنبه خود ، انتصاباتی را در تعدادی از بخشهای دولتی منصوب کرد که بیشتر آنها در وزارت امور اجتماعی بودند.

در اینجا لیست جلسات آمده است:

وزارت آب و فاضلاب

کابینه وزیر

مشاور تماس: شیخ احمد یحیی آلوح ، کارشناس.

وزارت امور اجتماعی ، کودکی و خانواده

کابینه وزیر

دارندگان وظایف

– Amu Genk Bobo Farpa ، HR March ، مشاور سابق.

-لاله فاطمه بین العربی ، معلم ، مدیر سابق خانواده.

مشاوران

مشاور فني مسئول حمايت اجتماعي: دكتر حجه بنت محمد محمود البخاري

مشاور فنی برای افراد معلول: احمد محمد الگیلانی ، دارنده مدرک حقوق عمومی المتریز ، بازرس سابق کار.

مشاور فنی برای ارتقا Family سطح خانواده و زنان: محمد سید احمد باددا ، مهندس ، مدیر سابق گروه کودکان.

مشاور فنی دوران کودکی: زهرا عیسی کولیبالی ، دارنده گواهینامه رانندگی ، عضو سابق شورای منطقه ای Kedmagh.

مشاور فنی مسئول توانمندسازی گروه های آسیب پذیر: یعقوب اولد حبیب ، استاد پیشین وزارت آموزش ملی.

مشاور فنی مسئول ارتباطات: آمنا بلال ، صاحب Metaz در زمین شناسی ، قبلاً همان موقعیت را داشت.

بازرسی داخلی

بازرس کل: محمد فاضل محمد الامین ، مدیر مدنی ، قبلاً در همان سمت بود.

بازرس امور اجتماعی: فاطمه محمد الزین ، فارغ التحصیل رشته زمین شناسی ، قبلاً همین سمت را داشت.

بازرس افراد معلول: الزینا بینت محمد الامین ، معلم ، مدیر سابق مرکز حمایت و ادغام اجتماعی کودکان.

بازرس دوران کودکی: محمد عبدالله التلمودی ، متخصص اطفال ، مشاور سابق جنسیت.

مشاور خانواده و فمینیسم و ​​ارتقاender جنسیت: Ruqaiya Lee ، یک معلم سابق از همان موقعیت.

بازرس مسئول توانمند سازی گروه های آسیب پذیر: زینب موسی ، فارغ التحصیل رشته حقوق ، دستیار سابق فمینیسم و ​​ارتقا gender جنسیت است.

بخشهای مرکزی

اداره تحقیقات ، همکاری و پیگیری

کارگردان: السالک الجریب ، آماری ، با همان موقعیت قبلی.

دستیار کارگردان: محمد الحسن اولد السجاد ، فارغ التحصیل رشته حقوق ، رئیس سابق گروه همکاری است.

اداره امور مالی

کارگردان: محمد الامین منیر ، یک معلم سابق در همان موقعیت.

دستیار مدیر: مولند مینت یامار ، استاد آموزش مقدماتی ، قبلاً همین سمت بود.

اداره انفورماتیک

دستیار مدیر: آجید اولد محمد الامین ، دانش آموخته اقتصاد ، رئیس سابق گروه است

اداره منابع انسانی

دستیار مدیر: آلیا سیدی معروف ، معلم ، رئیس سابق گروه منابع انسانی.

اداره حمایت از اجتماعی و همبستگی ملی

مدیر: عبدالله والی ، دکتر بهداشت عمومی ، همان سمت قبلی.

دستیار مدیر: مامن تاکی الله ، استاد روانشناسی ، دستیار سابق مرکز حمایت از کودک و ادغام اجتماعی

اداره معلولین

مدیر: Alyon Haydara Ishaq ، مددکار اجتماعی ، که قبلاً در همان موقعیت بود.

دستیار مدیر: کلانتر محمد محمود ، فارغ التحصیل رشته حقوق ، رئیس سابق سازمان کارت معلولیت.

اداره ارتقا and و جنسیت زنان و زنان

مدیر: لبنیک مینت سوله ، معلم ، معاون سابق مدیر خانواده در همان وزارتخانه.

دستیار مدیر: عایشه منت سیدی ، مددکار اجتماعی ، رئیس سابق اداره توانمند سازی زنان.

اداره كودكي

مدیر: محمد اولید سلیمان ، مددکار اجتماعی ، دستیار سابق مدیر کودکی.

دستیار مدیر: فاطیما کابر ، معلم ، معاون سابق تحقیق ، همکاری و پیگیری.

نهادهای عمومی

مرکز حمایت از کودک و ادغام اجتماعی

کارگردان: مریم مینت باب ، استاد مقدماتی ، هماهنگ کننده سابق تورارزا.

دستیار مدیر: الحسن بایو ، دارای گواهی لیسانس در امور اجتماعی ، مدیر سابق مرکز حمایت از کودکان و ادغام اجتماعی در دارالنعیم.

مرکز آموزش و ارتقا social اجتماعی کودکان معلول

کارگردان: عبدالله آدیاکاتی ، مدرک حقوق از آلمیتریس ، مشاور حقوقی سابق.

دستیار کارگردان: Tut Mint Mahfouz ، یک معلم ، قبلاً همین سمت را داشت.

مرکز آموزش و ارتقا فمینیسم

مدیر عامل: خانم آگیربیر ، یک معلم ، قبلاً همین سمت را داشت.

مدرسه ملی مددکاری اجتماعی

کارگردان: محمد الامین الحسن ، استاد جغرافیا ، قبلاً همین سمت را داشت.

دستیار مدیر: Mbarka Mint عبدالجلیل ، معلم ، دستیار سابق حفاظت اجتماعی و همبستگی ملی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید