متولد ترکیبی ال لایل: متفکری که کلیدهای تمدن را در دست دارد

[ad_1]

“در زمانهای گذشته ، مردم – هنگامی که یکی از صالحان در حال ناپدید شدن بود – وحشت داشتند. این افراد صالح که در میان افراد زنده زندگی می کنند ، اگرچه نمی توانستند مانع مرگ کسی شوند ، اما اعتقاد بر این است که از چیزی بدتر از مرگ یک شخص جلوگیری می کنند: آنها از مرگ کل گروه ها یا وخامت کل جامعه جلوگیری می کنند ، که به معنای مرگ اخلاقی است. “

***

افراد مسن Nebekt را به ماشین آلات و فروشندگان بازار سرمایه و کابل DPA از هامبورگ منتقل کردند. بلافاصله جاودانگی معلم محمد یحیی بن ابرید اللیل برای استراحت در یک تخت در “بیمارستان صدام” نظامی ، در اواسط دهه دوم قرن بیست و یکم ، یک پرتاب شدید از میدان سقوط شهید هویت عبدالله بن عبید ، قبل از نیم قرن و یک دهه بیش از یک سال استقلال در صحرای صحرا ، جایی که حضور معلم بر اساس ارادت به خدمت به مردمش سازمان یافته بود.

زوزه منبرها در سکوت غم انگیز از بالای جای خالی صحنه بلند شد. شما از عزاداران باتلاق و تست رشته ، رمز و راز جادو و جوانان فردا لذت می برید؛ ناوه بدون اینکه روی تابوت ذهن صحرای صحرا حکاکی کند با باب بسیار جوانی همراه می شود.

او روزنامه نگاری را مطالعه کرد تا پس از خانه گرم من در شعر ، همه شعرها ، خود را وقف زندگی ذهنی و اخلاق کند.

سلولهای او به دلیل اصل و عقیده ، یک دهم زندگی او را گرفتند.

داشتن دانش در مورد مردم و تاریخچه تحولات انسانی ، تهاجمات آب و هوایی و زندگی گیاهان ، رفتار گاوها ؛ و کلیدهای تمدن.

او از لانه بازیگر به پیشنهادی با طعم عزت نگاه کرد تا با قدرت ادبیات ، غرش و سکوت حافظه ملت ، مستند مسیر دولت و جامعه را بیان کند.

معلم پست شبانه یک اندیشمند است. او شدت گفتمان و روحیه ی اختلاف را جمع کرد و مسئولیت مواجهه با خطرات پیش روی اذهان ، دولت و جامعه را بر عهده گرفت و در ماسه های تاریک صحنه غرق شد تا آنها را از چنگال نافرمانی و دندان توطئه و گل بیرون بکشد. تحقیر ترسیم خطوط تعلق خاطر و روح میهن پرستی برای نسلهایی که وارد جنگ شدند ، پس از ایده سازماندهی مجدد امور از زمین ، پس از کنفرانس برلین ضعیف شد

وی به ویژه اندیشه فلسفی و سیاسی خود ، معیارهای ارزیابی مربوط به ساختار دولت و روح جامعه را غنی کرد ، تا زمینه را بفهمد و با منطق جریان و معنایی که وزن تمدن از تمدن یک ملت می طلبد ، ایده ها را دنبال کند. عصر تمدن از طریق اهلی سازی سازوکارها و روشهای مترقی برای تحلیل دانش و شهرسازی.

من یک عکس منحصر به فرد از جلسات فکری خود برای دوست خود نگه می دارم ، که عطش جوانانی را که احساس راه وطن دوستی و آغوش تعلق دارند ، فرو می نشاند: بین یک فرش قرمز کرکی و یک مبل شرقی ، یک بالش چرمی را که با نبوغ افراد خوش شانس قلاب دوزی شده است ، می گیرم. معلمی که از کم کاری سلیقه برای حمایت از آن برای میهن ، اندیشه و عزت فقرا دور شد. لبخند او که از شعله نامزدی برگرفته شده بود ، با شنیدن داستان اندیشه روشنایی که با حکمت صحرا و خرد مردم آن و ارتباط آنها با سرزمین شعر و طبیعت ، نقشه اش در قلب چوپانان ، زینت او تکمیل شد ، زندگی او را کوتاه کرد. آرام و متواضع

او با آرامشی شبیه به حرم هشت دهه خود ترک کرد و گفتگویی متناسب با اندیشه او را ترک کرد ، با قدرت مبارزه ای که برای ارزش ها و اصول وجودی انجام داد ، روحش با آمادگی فراوان برای پایان سفر و ابدیت اشباع شد رحمت خالق مبل های بهشت ​​اعلی.

خداوند به استاد ، محمد رحمت کند و به فرزند Abrid El Lyle برکت دهد. ما از آن خدا هستیم و به سوی او باز خواهیم گشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید