مجمع آموزش دبیران کل بخشهای دولتی

[ad_1]

اخبار (نواكاوت) – جلسه آموزش دبیران كل بخش های دولتی امروز ، یكشنبه ، در مقر آكادمی دیپلماتیک در نوكاكوت آغاز شد.

راه اندازی این مجمع تحت نظارت نخست وزیر جعفر ملال انجام شد.

آموزش امروز دومین م componentلفه همایش های احیای دستگاه های اداری است که توسط نخست وزیر محمد اولد بلال راه اندازی شده است.

نخست وزیر جه مختار ملال ، در میان سخنان خود ، تأکید کرد که این م componentلفه از اهمیت کمتری نسبت به مorلفه قبلی خود برخوردار نیست ، اعضای هیئت دولت نیز با توجه به نقش اصلی دبیران کل بخش های وزارتخانه ، از اهمیت بیشتری برخوردار بودند. دبیرکل اولین دستیار وزیر و مدیر منابع مستقیم است.

بی حوصلگی دبیران به کارمندان در مورد میزان بار آنها از هماهنگی و توسعه کار اداری در بخشهای خود ، بهبود کار و افزایش تخصص هشدار داد.

وی همچنین اشاره کرد که تعامل شرکت کنندگان و غنی سازی آنها در بحث ، تضمینی برای نتیجه گیری است که دستگاه های اداری را برای بهبود کار خود و همگام با توسعه فعال می کند ، و همچنین جزئیات خلاصه شده در برنامه ها و برنامه ها را از طریق سخنرانی ارائه می دهد. توسط متخصصان و کارشناسان

قبل از ورود شرکت کنندگان به جلسات بحث با مدیریت مشاوران وزارت اول و مقامات ارشد خزانه داری ، این مجمع با اظهارات وزیر دارایی محمد الامین اولد ذهبی درباره مدیریت روزمره مالیه عمومی آغاز شد.

بحث و گفتگوها بر روی نقش دبیران کل در احیای مجدد دولت ، بهبود مدیریت مالیه عمومی ، انعقاد معاملات عمومی ، نظارت و بازرسی ، استفاده از بایگانی ، اسناد ، روابط عمومی و بهبود تصویر مرکز مدیریت عمومی بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید