مجمع عمومی خدمات فدرال دفتر جدیدی را انتخاب می کند (فیلم)

[ad_1]

1 فوریه 2021 – 3:30 بعد از ظهر

خبر (نواکوت) – فدراسیون خدمات فدراسیون کارفرمایان موریتانی در چهارمین نشست عادی خود که امروز دوشنبه ، 1 فوریه 2021 برگزار شد ، دفتر جدیدی را انتخاب کرده است.

در جلسه عمومی که با شعار “با هم برای ایجاد چالش دیجیتالی سازی اقتصاد ملی” برگزار شد ، شاهد انتخاب مجدد محمد اولد والد به عنوان رئیس فدراسیون بود.

وزیر تجهیزات و حمل و نقل در سخنرانی خود در مراسم افتتاحیه مجمع عمومی با اشاره به اینکه همه گیری تاج منجر به کاهش شدید درآمد حمل و نقل و گردشگری شده است ، خاطرنشان کرد که این امر در قیمت مواد غذایی به دلیل سختی زمین منعکس شده است. و حمل و نقل دریایی.

وی همچنین با تأکید بر اهمیت نقشی که سرویس مستقل فدرال فدرال می تواند بر افزایش حرفه ای بودن بخش کم ارزش و مشارکت بخش خصوصی در تلاش های توسعه اقتصادی کشور تأکید کند.

از طرف خود ، محمد اولد والد ، رئیس فدراسیون ، کار سرویس فدرال در گذشته را مرور کرد ، و توضیح داد که او برای بهبود فضای کار ، ایجاد یک چارچوب قانونی حاکم بر تجارت و تشویق به سرمایه گذاری ، با همکاری بخشهای دولتی

اولد والد گفت که این فدراسیون یک سالن ملی اشتغال و یک ماراتن کارآفرینی ترتیب داده است که سرعت استخدام فارغ التحصیلان جوان را تسریع می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید