محققان در حال بحث درباره “موانع تحقیقات جامعه شناختی” در موریتانی هستند

[ad_1]

31 ژانویه 2021 – 20:21

اخبار (نواكاوت) مركز تحقیقات و مطالعات بشردوستانه موریتانی – اصل در حال برگزاری جلسه بحث و گفتگو امروز ، یكشنبه ، در مقر خود در نواكشات درباره موانع تحقیقات جامعه شناختی در موریتانی است.

طبق خلاصه این مرکز ، این سمپوزیوم “در یک زمینه کلی هنگامی که جامعه شناسی به عنوان یک رشته مستقل در دانشگاه مدرن نواکشات تبدیل شد ، و یک زمینه خاص که در آن مرکز اصل به دنبال گسترش بحث در مورد واقعیت و آینده تحقیقات اجتماعی است ، ارائه می شود. موریتانی. ” “

حاضران در مورد لزوم ریشه یابی چنین بحث هایی به منظور افزایش آگاهی در مورد مسائل تحقیق ، شناسایی موانع و ایجاد سازوکار مناسب برای غلبه بر آنها به منظور ایجاد آینده ای امیدوار کننده برای تحقیقات اجتماعی به ویژه و بشر به طور کلی ، توافق کردند.

از میان شرکت کنندگان در این سمپوزیوم ، به ریاست رئیس گروه فلسفه و جامعه شناسی در دانشگاه مدرن نواکشوت ، دکتر محمد الامین محمد موسی ، عبارتند از:

دکتر عبدالوهاب محفوظ ، هماهنگ کننده گروه کارشناسی ارشد توسعه محلی و تحول اجتماعی در دانشکده هنر و علوم انسانی در دانشگاه مدرن نواکچوت ، دکتر حسین بدیدی ، دکتر سید احمد آرزیزیم ، دکتر هادی بیرام ، دکتر اسلم هونا و دکتر مولای جعفر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید