مراحل تأمین آب آشامیدنی بو هودیدا را برای برنا انجام دهید

[ad_1]

19 ژانویه 2021 – 2:05 بعد از ظهر

خبر (نواکچوت) – وزارت آب و فاضلاب از تکمیل کلیه مراحل لازم برای شروع کار برای تأمین آب آشامیدنی سالم در مرکز شهرداری بوهدیدا ، استان آلاک ، استان براکن خبر داده است.

این وزارتخانه در یک توجیهی که به اخباری رسیده است که دیروز ، دوشنبه ، 18 ژانویه 2021 ، توافق نامه ای را برای این کارها امضا کرده است ، گفت: این توافق نامه باید ظرف 4 ماه به پایان برسد ، بودجه آن به طور کامل تأمین می شود.

ارزش این معامله 490 میلیون اونس قدیمی است.

طبق خلاصه وزارتخانه ، پیش بینی می شود این پروژه آب آشامیدنی شهرداری را از یکی از چاههای میدان بوچشچه فراهم کند ، جایی که 1200 متر مکعب در روز تأمین می کند و انتظار می رود که آب تا افق 2050 متر همیشه برای 26326 نفر قابل دسترسی باشد.

این کارها شامل ساخت مخزن نیمه دفن شده با ظرفیت 500 متر مکعب و همچنین تجهیزات کلیه منابع تغذیه برای پمپاژ آب به مرکز شهرداری است که به دلیل بالا بودن سطح آهن در چاههای مجاور آن مدتی است از کمبود آب رنج می برد. آب در آن

وزارت گفت این اقدام بخشی از تلاش های دولت برای بالا بردن سطح خدمات اساسی است ، مانند تعهد به اجرای برنامه قول های من برای رئیس جمهور محمد اولد شیخ الغزوانی ، كه تحت نظارت دولت نخست وزیر عالی جناب محمد اولد انجام می شود. بلال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید