معلمان مدرسه زبان برای تعالی اعتصاب می کنند

[ad_1]

17 ژانویه 2021 – 09:43

الاحبار (نواکچوت) تعدادی از معلمان “مدرسه عالی زبان” را متوقف کردند تا در اعتراض به آنچه “ناتوانی مقامات مربوطه در رسیدگی به مطالبات خود” خوانده اند ، دست از کار بکشند.

و آنها در بیانیه ای به آنها گفتند كه آنها تمام ابزارهای دستیابی به حداقل نیازهای قدیمی و اساسی خود را به اتمام رسانده اند ، زیرا آنها “این درخواست ها را كتباً به وزیر سابق در هنگام سفر تحویل دادند ، در حالی كه ما آنها را به دبیر مركز وزارت وزارت در تاریخ 02-09-20 با شماره 229 و آنها را با ثانیه 11-23 تقویت کردیم. ” 20 و به شماره 5781 بدون بهره. “

در این بیانیه آمده است: “پس از تلاش های ناموفق برای ملاقات با وزیر فعلی ، ما درخواست های فوری را از بین همه درخواست های لیست خود به همه یادآوری می کنیم و در صورت عدم پاسخگویی ، وزارتخانه را مسئول تعلیق آموزش می دانیم.

براساس این بیانیه ، این درخواست ها شامل “تهیه كتاب های درسی و وسایل مدرسه ، آموزش و نظارت در آموزش زبان انگلیسی ، تهیه برنامه ها و كتاب ها ، به ویژه كتاب های انگلیسی و ریاضیات و دوره های آموزش زبان” است.

علاوه بر “افزایش کارکنان با معلمان دوگانه برای جبران کمبود زیادی که منجر به ازدحام شدید در برخی از بخش ها شده است ، با توجه به وضعیت حقوقی ما ، زیرا ما اکنون با مدارک بالاتر دانشگاهی غیر از لیسانس کار می کنیم. قبل از آخرین مسابقه به عنوان معلم وارد کار شد ، یک ناظر استخدام کرد یا حیاط را مثل اکثر مدارس مشاهده کرد تا به کنترل رفتار دانش آموزان در هنگام استراحت کمک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید