موجی از گرانی ها بازارهای نوادیبو را فرا گرفت

[ad_1]

الاحبار (نوادیبو) – آنها گفتند بسیاری از شهروندان در بازارهای نوادیبو از آنچه “موج گرانی” در بازار مواد غذایی و عدم تنظیم کننده های بازار می خوانند شکایت دارند.

وی گفت که این شهروند متدین ، ​​بین الشیخ ، به الاحبار گفت که قیمت مواد غذایی در حال افزایش است و او نمی تواند آنها را خریداری کند ، و از مقامات و وزارت مسئول تجارت خواست که برای کنترل تجار فوراً مداخله کنند. او.

بینت الشیخ در بازار چهارم حنفی از غرق شدن در زباله و عدم رعایت بهداشت در آن زمان شکایت کرد که قرار بود به جای واقعیت فعلی خود رابط خوبی داشته باشد ، که به گفته وی آسان نیست.

وی گفت ، به نوبه خود ، شهروند سید محمد از آنچه او به سرعت در حال افزایش قیمت مواد غذایی است ، شکایت کرد ، زیرا قیمت یک کیسه مرغ به 7000 قدیمی رسید ، و قیمت برنج مورس به 9000 کهنه و شیر افزایش یافت.

وی گفت: محمد محمد قیمت های بالا را به عدم نظارت مقامات ذی صلاح و بهره برداری از سوداگران از فرصت افزایش قیمت ها برگردانده و از مقامات خواسته است تا برای کنترل بازار و سطح قیمت در آن مداخله فوری کنند.

در مورد خدیجه بینت محمد ، او دید که قیمت مواد غذایی شاهد جهشی بزرگ است ، زیرا قیمت برنج مورس از 5200 به 8500 سال رسیده است ، در حالی که قیمت روغن (5 لیتر) از 2200 جهش یافته است. او گفت ، با 2500 همراه با قیمت شیرینی های بالا برای مواد غذایی.

بنت محمد از تداوم قطع آب در هنگام اخراج طولانی مدت و واقعیت تلخی که آنها تجربه کرده اند ، به گفته خودش ، شکایت کرد.

وی گفت: این شهروند درباره وجود كنترل قیمت س askedال كرد ، با توجه به اینكه اگر چنین بود ، قیمت ها به این سطح نمی رسید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید