موریتانی: ما یک کار تبلیغاتی فشرده برای لغو بدهی کشورهای ساحل آغاز کرده ایم

[ad_1]

اخبار (نواكاوت) – عثمان مامودو ، وزیر امور اقتصادی و ارتقا بخش تولید ، تأیید كرد كه موریتانی بسیاری از جلسات بین المللی را در سطح سران كشورها و بیش از ده نشست وزرا را سازماندهی كرده است ، همه اینها اجازه یك برنامه فشرده حمایت از بدهی را داده است. از این کشورها به منظور مقابله با اثرات بحران بهداشتی ناشی از همه گیری Covid-19 و حمایت از اقتصاد این کشورها.

وزیر در جریان شرکت در اتحاد ساحل و کنفرانس گروه پنج که امروز برگزار شد ، وزیر گفت که خدمات بدهی ، که G20 در آوریل 2020 راه اندازی کرد و در اکتبر سال گذشته تشدید شد ، کشورهای ذینفع را قادر می سازد بهتر مقابله با تأثیرات اقتصادی و اجتماعی همه گیر Covid-19 ، با اشاره به اینکه به اندازه کافی انجام نشده است ، بنابراین ، درمان پایدار این بار سنگین ادامه تلاش های کاهش بدهی است.

وزیر عثمان ممدوخان – که رئیس دوره ای شورای وزیران ساحل است – توضیح داد که این گروه چارچوبی از تعهدات سیاسی را که با تأیید تصویب شده بود دریافت کرده و یک برنامه اقدام یکپارچه را با اولویت آغاز کرده است ، افزود که اصلاحات سازمانی دبیرخانه اجرایی گروه در جهت بهبود کار این سازمان است.

وزیر در زمینه توسعه ، وزیر توضیح داد که این گروه برای دستیابی به سه هدف خود ، در زمینه پشتیبانی از توانایی های جمعیت ، گسترش زیرساخت ها با بهبود شرایط زندگی از آسیب پذیرترین افراد ، ارتقا و تقویت توسعه منطقه ای ، به کار خود ادامه داده است. ادغام و توانمند سازی مردم در مناطق ناامن.

وزیر ابراز اطمینان کرد که ائتلاف ساحل و کشورهای G5 وظیفه و وظیفه دارند همه موانع ماهیت اداری و سازمانی را برطرف کنند تا در اجرای پروژه های توسعه ای که برای زندگی روزمره مردم به ویژه ضروری است ، تسریع شوند. زندگی در مناطق روستایی

وزیر اظهار داشت که این امر لزوماً مستلزم تقویت توانایی های شرکت کنندگان در گروه پنج ، به ویژه در بخشهای مربوطه وزارتخانه ها و گروههای محلی است تا بتوانند از فعالیت های ائتلاف مطلع شوند.

ترتیوس زانکو ، مدیر رئیس ساحل در بنیاد تحقیقات و مطالعات توسعه بین الملل ، نماینده ویژه اتحادیه اروپا در ساحل آنجل لوزادا ، رئیس مجمع عمومی اتحاد ساحل ، آرانچا گونزالس لایا ، دبیر اجرایی گروه پنج در ساحل مامان سدیکو و وزیر امور خارجه اتحادیه اروپا امروز. ، و همکاری اسپانیایی.

این کنفرانس امروز ، از طریق تماس ویدیویی ، به عنوان بخشی از مقدمات اجلاس آینده این گروه در اواسط فوریه در نودامنا ، پایتخت چادی برگزار شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید