نارضایتی از فروش قطعات “ایسکان” به کسانی که قبل از موعد مقرر در حال اجرا هستند

[ad_1]

11 ژانویه 2021 – 11:09 ب.ظ.

اهبار (نواكوت) – حسابرسان ایسكان از كمبود قطعه زمین ابراز نارضایتی كردند و اعلام كردند كه این فروش در محله ای است كه لوازم تزئینی را برای مدیران خالی می كند و بیش از ده روز قبل از تاریخ فروش آنها را می فروشد. موضوع به عنوان یک کلاهبرداری است.

حسابرسان این شرکت در تماس با این خبر گفتند که آنها امروز بر اساس پیامی که در تاریخ 7 ژانویه در وب سایت آن قرار گرفت ، از دفاتر این شرکت بازدید کردند که شامل نمایش یکصد و شصت و نه (169) قطعه زمین مناسب برای استفاده مسکونی در محله خالی است. زنا ، اما آنها از فروش تمام قطعات متعجب شده اند.

در این اطلاعیه که در تاریخ 20 ژانویه توسط این شرکت منتشر شد ، تاریخ فروش قطعات تعیین می شود ، در حالی که محل آن در گسترش ماژول “Mating” مشخص می شود و می گوید که مساحت آن بین 276 تا 782 متر مربع متغیر است ، که بین هفده توزیع شده است (17) کلاس با توجه به ارزش املاک و مستغلات آنها. ناشی از محل قرارگیری هر قطعه.

این پیام همچنین قیمت مربع را بسته به مورد برای هر قطعه بین (936 و 1208 اونس جدید) تعیین می کند.

حسابرسان اظهار داشتند که آنها از این که این شرکت بیش از ده روز قبل از تاریخ تعیین شده برای فروش کلیه قطعات را فروخته است متعجب شده و خواستار لغو فروش شدند.

این شرکت مسکن دارای “ذخیره املاک و مستغلات” در Tafrag Zeina است و قبلاً در سالهای اخیر قطعه هایی را در چهار قسط فروخته است و یک تاجر تمام قطعات ارائه شده در یکی از این قطعات را خریداری کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید