نامه شکایت کارمندان کمیسیون امنیت غذایی در اردوگاه Imbra

[ad_1]

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتباطات کمیسیون امنیت غذایی ، “سرویس مسئول کمک به پناهندگان مالی در باسنو” (اردوگاه ایمبرا).

خطاب به کمیساریای امنیت غذایی: حبیب اولد هم

بعد از سلام و تشکر و سپس آنچه مناسب موقعیت عالی شماست ….

سالها پیش ، در شرایط بین المللی با توجه به بحران در کشور همسایه مالی ، کشور موریتانی تصمیم گرفت پناهندگانی را که از آتش جنگ گریخته اند ، بپذیرد و دفتر باسک با همکاری کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل تحت نظارت کمیسیون امنیت غذایی تأسیس شد.

در سالهای اخیر ، نمایشگاه به اتفاق آرا بوده است كه كارمندان قراردادی در سطح كشور بوده اند و توسط شریكهای اهداكننده بین المللی مورد تمجید قرار گرفته اند.

کمیساریا ، ما می خواهیم این احساس را به شما بدهیم که در حال کار بر روی پروژه ای هستیم که تحت نظر کمیسیون امنیت غذایی تحت نظارت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد و شرکای اهدا کننده کار می کند. ما در اردوگاه کار خود را در پایان هر ماه آغاز می کنیم ، جایی که مسئولیت های کمک های اجتماعی ، نظارت و توزیع کمک به سایر فعالیت های کمیسیون را بر عهده می گیریم.

ما اظهار نارضایتی شدید خود را از وضعیت خود و شرایط دشواری که در آن بدون هیچگونه حقوق شغلی تحت قرارداد کاری توافق شده یا سازمان یافته برای چنین فعالیتهایی بین کمیسیون و کارمندان آن خارج از حق عقد قرارداد کار ، که هر ساله تمدید می شود ، کار می کنیم. حقوق ماهیانه ناچیز ، که تقریباً برای تأمین نیازهای فرد وابسته به غذا کافی است. سایر مزایا یا مشوق های دیگر ، همانطور که در مورد کلیه کارگران این بخش حیاتی اتفاق می افتد ، ما از شما هیچ حقوق دیگری مانند بیمه درمانی و سایر موارد را منع می کنیم.

ما یکی از مهمترین ارکانی هستیم که کار در اردوگاه به آن بستگی دارد و به دلیل شیوع بیماری همه گیر در شرایط سختی کار می کنیم ، اما از مزایای پاداش ریسک استفاده نکرده ایم ، مانند همه کارگران دیگری که در سایت با سازمان های دیگر کار می کنند.

به همین ترتیب ، افزایش دستمزدی که برخی از کارگران این بخش در ابتدای سال گذشته دریافت کردند ، با دانستن اینکه ما حق بیشتری نسبت به آن داریم ، از آن استفاده نکردند.

با همین اصطلاح ، برخی کارها وجود دارد که در فعالیت های کمیسیون در برخی دیگر از کشورها قرار دارد ، مانند دو حوزه ، و در صورت وجود این فعالیت ها ، کارگران جدید به جای استفاده از تجربه ای که در اختیار دارند ، خارج از دفتر کمیسیون جذب می شوند. . بهترین اثبات این امر این است که کار کمیسیون به وضوح سیاسی شده است و این اقدامات برای شروع روند طبقاتی و مشتری مداری در جذب نیرو برای برنامه های کمیسیون به شهردار ارائه می شود که منجر به محرومیت و اعمال حقوق ما شده است. و این فقط یک نمونه ساده از ده ها روش دیگر است که با سیستم ها و قوانینی که کمیسیون را اداره می کنند مغایرت دارد ، بنابراین ما شما را برای شما تشویق می کنیم و امیدواریم که منصف باشید و به ما کمک کنید مطالبات و حقوق خود را بدست آوریم همانطور که ما از این شرایط دشوار رنج می بریم که مدتی است بدون هیچ اشاره ای از طرف آسیب دیده کار می کنیم.

به همین دلیل از شما می خواهیم به ما کمک کنید تا برای هشت سال رنج خود راه حلی پیدا کنیم. ما گروهی از جوانان با مدرک دانشگاهی هستیم و از سال 2012 بین کار در دفتر وی یا کار میدانی در یک اردوگاه پناهجویان برای UNHCR کار می کردیم.

بر اساس این دلایل و دلایل دیگر ، و پس از تقریباً یک دهه کار مداوم و جدی ، ما ، کارمندان دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در پاسکو ، خوشحالیم که از سال 2012 به عنوان ارائه دهنده خدمات عمومی کار می کنیم. ما مجدداً بر تعهد خود به ظرفیت کلی کار مطابق با با نیروی کار

مطابق با تعهدات جناب رئیس جمهور جمهوری ، که شامل توسعه برنامه های امنیت غذایی کمیسیون و افزایش کارآیی آنها است ، از شما و جناب نخست وزیر انتظار داریم که برنامه را برای حفظ حقوق اکتسابی کارگران اصلاح و وارد کنید در رویه های رسمی برای ما.

نیازهای ما به طور خلاصه در:

– مرزبندی و ادغام ما در کمیسیون مربوط به کمیسیون در حوزه شرق.

_ دریافت بیمه درمانی و افزایش حقوق برای تضمین درآمد ماهانه کافی ما و خانواده های ما و همه ما مشتاقانه منتظر درک شما و پاسخ شما به این خواسته های مشروع هستیم.

سپس ، به عنوان یادآوری الزامات قانون ، توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

حق کارگران برای تنظیم وضعیت حقوقی خود مطابق با الزامات فرمان تسویه وضعیت کارگران غیر دائمی.

– قراردادهای کار ثبت شده در دادگاه کار

– پاداش های خطر و مدیریت

– ضمانت های اجتماعی و بانکی

براساس این واقعیت که ماده 111 قانون № 09/93 اجازه نمی دهد مدت آن قرارداد بیش از یک سال و تمدید آن بیش از یک سال باشد ، و از آنجا که ادامه خدمات پس از پایان قرارداد به منزله انجام قراردادی با مدت نامحدود است مدت، اصطلاح. این قانون بیان می دارد که “مأمورانی که در ادارات دولتی و پیمانکاران محلی به نام مأموران خدمات و کسانی که در ادارات مشغول به کار هستند ، از تاریخ انتشار این مصوبه این مصوبه بهره مند خواهند شد.

در پایان ، ما فقط به شما یادآوری می کنیم که ما بخشی از این ساختار هستیم که شما اداره می کنید ، و شما مسئول آن هستید ، و نیاز ما واضح تر است ، و حاشیه سازی ما خشن ترین و واضح ترین است ، و شاید به این دلیل که تنها ما هستیم ، که در سال 2012 به شما مراجعه کرده است. رنج و شرایط دشوار ما ، درست مانند اینکه از دروغ و قول های پوچ هماهنگ کننده اراده به ما خسته شده ایم ، و همچنین احساس می کنیم که دفتر برای پایان دادن به برخی از بازرسان باید بازدید کند از لابی های مزدورانی که به دنبال اصلاحاتی نیستند که بتواند دفتر کار را بالا ببرد و انبارهای آنها در اردوگاه به خندق سرقت و دزدان تبدیل شده است.

و در انتظار پاسخ مثبت شما ، سپاس و احترام صادقانه ما را بپذیرید.

از خداوند می خواهیم که در انجام وظایف خود به شما توفیق دهد.

و صلح نیز بازگشت

Basno / East Basin در تاریخ: 06/01/2021

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید