نایب رئیس تیم المیزان: تیم ما تصمیم گرفت آن را به دیوان عالی کشور ارائه دهد

[ad_1]

29 ژانویه 2021 – 10:35 عصر

معاون سرپرست تیم

الاحبار (نوكاكوت) – معاون رئیس پارلمانی المیزان ، كه شامل چندین حزب در اکثریت است ، موسی ابو سید عمر ، تأیید كرد كه تیم وی نسخه پیشنهادی خود را برای عضویت در دادگاه از طریق شفاف حل كرده است. و روش قانونی انتخابات.

ابو پیر در بیانیه ای در پاسخ به سخنگوی آباب اولد بانیوک گفت که حزب دومی حق دارد از طرف خودش و از طرف حزب خود یا احزاب دیگر با توجه به ارتباط خود با آن صحبت کند ، اما سخنرانی او به نمایندگی از تیم Libra نقض فاحش سیستم تیم داخلی ، که این اختیارات را در رهبر تیم یا معاون وی تعیین می کند.

ابو پیر فکر کرد که رای نماینده در پارلمان توسط ماده 51 قانون اساسی محافظت می شود ، که این “حق شخصی” وی را تضمین می کند ، با اشاره به اینکه نماینده مجلس با توجه به هزینه های سیاسی حق دارد یک مسیر فردی خارج از تیم را طی کند برای موقعیت خود ، اما بدون زیر سوال بردن تصمیمات تیم و نظر گمراه کننده. یک سال برای آن

اولد ابو گفت که تیم به پیشنهاد محمد بوی اولد ، نماینده شیخ محمد فاضل ، رای مثبت داد ، زیرا 12 نماینده از 13 قانونگذار حاضر به وی رای دادند در حالی که یک عضو بی طرف بود.

اباب اولد بریک ، نماینده اتحاد دموکراتیک ملی در بیانیه ای اعلام کرد که تیم پارلمان المزان تصمیم خود را برای معرفی وی برای عضویت در دیوان عالی کشور چندی پیش تنظیم کرده است ، با توجه به اینکه “آنچه امروز برخی در مورد انتخاب نامزد برای تیم Libra در سطح فقط توسط صاحب دیوان عالی ارائه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید