نماینده مجلس خواستار اقدامات تنبیهی علیه مسئولین تصادفات جاده ای است

[ad_1]

29 ژانویه 2021 – 19:26

الاحبار (نوكاكوت) – جمال اولد الیدالی ، رئیس تیم پارلمانی اتحادیه جمهوری ، با تأکید بر لزوم اتخاذ تدابیر سختگیرانه در این زمینه ، خواستار اعمال مجازات بر رانندگانی که باعث تصادفات جاده ای می شوند ، شد.

اولد الادعلی در مداخله خود در جلسه بحث برنامه دولت امشب ، جمعه ، پیشنهاد کرد که شهادت رانندگانی که عدم رعایت شرایط طبیعی و آب و هوایی باعث تصادفات رانندگی منجر به مرگ می شود ، از بین برود.

این نماینده مجلس تأکید کرد که عامل انسانی نشان داده شده در راننده رتبه اول را در میان دلایل تصادفات جاده ای دارد که به گفته وی نگرانی شهروندان است.

در سطح پروژه های دولتی ، اولد الیدالی خواستار پذیرش استانداردهای کیفیت در معاملات برنده شد و بر لزوم توجه به کیفیت و نه کمیت در اجرای پروژه تأکید کرد.

سخنگوي تاكيد كرد كه مبارزه با فساد به اتفاق آراست ، اما اتهامات و جرم انگاري همچنان حق انحصاري دادگستري است و قوه مجريه و قوه مقننه نبايد اين حق را نقض كند ، خواستار سختگيري در حفظ علائم و اجراي قانون در اين زمينه شد.

اولد الادعلی تأیید کرد که اتفاق نظر وجود دارد که رئیس جمهور محمد اولد غزوانی موفق شده است اعتماد خود را با شرکای سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی بازگرداند ، که نشان می دهد برنامه دولت همزمان با جاه طلبی و واقع گرایی مشخص می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید