نماینده مجلس خواستار حمایت ساکنان شده و جوانان دیاسپورا را به بازگشت تشویق می کند

[ad_1]

اهبار (نوكاكوت) – زینب عبدال گالو ، نماینده مجلس ، از دولت خواست كه معدنكاران ، به ویژه فروشندگان حیوانات را تشویق كند و برای ارتقا work كار مهم خود به آنها وام دهد كه این امر مستقیماً بر مردم تأثیر می گذارد.

زینب عبدالجالو از دولت خواست تا صندوقی برای ارائه وام به خردسالان ، مشابه وام کشاورزی فراهم کند.

وی همچنین از نخست وزیر خواست تا برای تشویق جوانان مور در دیاسپورا برای بازگشت به کشور و کمک به روند ساخت و ساز و توسعه کشور در تلاش باشد.

این نماینده مجلس سطح اجرای برنامه محمد اولد الغزوانی رئیس جمهور را ستود و تحکیم هویت اسلامی ، مراقبت از اصول اساسی دین واقعی را به دور از اغراق و انحراف ستود.

عبدالجلو از تماشای اتومبیل های 4×4 هنگام عبور از دشت ها و کوهستان ابراز خرسندی کرد تا از این طریق افرادی که در روستاها ، مناطق روستایی و شهرها به حاشیه رانده می شوند پشتیبانی مادی و معنوی داشته باشد.

زینب عبدال گالو ارائه نخست وزیر در مورد نتایج کار دولت خود در یک سال گذشته را جامع توصیف کرد و افزود علی رغم حساسیت صحنه ، مدت کوتاه و دشواری شرایط ، این کشور مانع از دستیابی شایسته دستاوردها. برای ارزیابی

زینب عبدالجالو معتقد است که ارائه بیمه به 100000 خانواده فقیر ، ایجاد صندوق همبستگی ، تخصیص مبالغ قابل توجه به خانواده های فقیر و اولویت بندی توسعه روستایی به منظور تسریع در خودکفایی مواد غذایی ، همه اقدامات مستلزم ارزیابی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید