نوادیبو: ولی در دبیرستان الامتاز تحصیل می کند و اصرار به نظم و انضباط دانش آموزان دارد

[ad_1]

7 ژوئن 2021 – 20:59

بخشی از بازدید فرماندار و مسئولان از دبیرستان الامتاز

الاحبار (نوادیبو) – ولی دهلت نوادیبو ، شیخ یحیی محمد فال ، از خانواده آموزشی خواست که دانش آموزان بیشتری را در ساعات مدرسه کنترل و کنترل کنند و برای جلوگیری از تجمع در بیرون از دیوار م institutionsسسات تلاش کنند.

در جلسه ای در دبیرستان الامیتاز ، استاندار خواستار مشارکت ادارات اداری ، شهری و امنیتی ، رئیس انجمن والدین ، ​​مدیر منطقه ای نظم و تنظیم کارکنان برای پیگیری تلاش های مقامات دولتی برای اطمینان از جامعه.

به نوبه خود ، شهردار نوادیبو کااسم بلالی با بیان اینکه قصد خود را برای حمایت از تلاشها و کارزارهای مربوط به آگاهی و حساسیت در جامعه مدرسه ، آمادگی شهرداری خود را برای همراهی با تلاش های مقامات دولتی ابراز داشت.

در مورد رئیس دفتر منطقه ای والدین دانش آموزان ، دیدا بینت ایزدهبه ، وی با تأکید بر تلاش انجمن برای گسترش آگاهی در بین والدین ، ​​ادامه فعالیت خود را در همان تلاش اعلام کرد و پیشنهاد ایجاد کافه های داخلی در م institutionsسسات برای جلوگیری از دانش آموزان را داد. م leaveسسه را ترک کرده و از اخراج دانشجویان اجتناب کند.

به نوبه خود ، مدیران م institutionsسسات آموزش متوسطه از کمبود کارگران پشتیبانی و نیاز به تأمین آنها در مسسات و ژست رسمی برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد شرایط واقعی م facingسسات آموزشی شکایت داشتند.

برخی از مدیران م institutionsسسات آموزش متوسطه و هیات نظارت در جلسه حضور داشتند / اخبار جامعه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید