هماهنگی آموزش ابتدایی تصمیم گرفت تقویم وزارت را تحریم و اعتراض کند

[ad_1]

25 ژانویه 2021 – 6:33 عصر

هماهنگ کننده آموزش ابتدایی در کنفرانس مطبوعاتی امشب (اخبار)

الاحبار (نوكاكوت) – هماهنگ كننده آموزش ابتدایی تصمیم گرفت تقویم را كه وزارت انضباط برای معلمان اعلام كرد ، كاملاً تحریم كند و همچنین از سازماندهی اعتراضات در سرتاسر سرزمین ملی برای ابراز رد مصوبه تنظیم این تقویم خبر داد.

امشب طی یک کنفرانس مطبوعاتی ، هماهنگ کننده تصمیم گرفت که روند تشکیل پرونده اعتراض را که قصد دارد سازماندهی کند ، تسریع کند.

کمیته هماهنگی از تیم پارلمانی خواست تا از حقوق و وضعیت معلمان محافظت کند تا مداخله فوری کرده و سطح برخورد با آنچه وی به عنوان مسیر اصلاحات آموزشی در حضور یک دولت مرکزی ناموفق معرفی کرد ، بالا ببرد. به گفته تفنگداران دریایی.

کمیته هماهنگی از همه معلمان خواست که برای اجرای آنچه اعلام کرده است کاملاً آماده شوند ، افزود که آنها باید بدانند که ارزیابی به شکل فعلی روند آموزشی را تهدید می کند و وحدت آنها ، ارتباط منافع آنها و سرنوشت آنها را هدایت می کند .

الماسکیه تأکید کرد که فرمان 40 040-2019 معلمان را تهدید می کند و نیاز به تقویم عجیبی دارد که آنها را بدون تکیه بر معیارهای علمی یا عینی روشن به چهار دسته تقسیم می کند.

هماهنگ کننده فراخوان خود را برای رایزنی مجدداً تمدید کرد و آنچه را او به عنوان عدم سازش کورکورانه توصیف کرد و همچنین رد این مصوبه را به شکل فعلی رد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید