هماهنگی آموزش ابتدایی: وزارت بر اجرای یک تصمیم ناعادلانه پافشاری می کند

[ad_1]

19 ژانویه 2021 – 12:43 بعد از ظهر

الاحبار (نواکچوت) – هماهنگ کننده آموزش ابتدایی گفت که وزارت آموزش ملی ، آموزش فنی و اصلاحات بر اجرای “راه حل ناعادلانه” اصرار دارد و از مصوبه 040/2019 به شدت انتقاد کرد.

در بیانیه صادر شده توسط هماهنگ كننده افزوده است كه فرمان فوق الذكر “معلمان را تهدید می كند و نیاز به ارزیابی عجیبی دارد كه آنها را بدون تكیه بر معیارهای علمی یا عینی روشن به چهار دسته تقسیم می كند.”

این بیانیه تأیید می کند که کمیته هماهنگی “ارزیابی انجام شده توسط وزارتخانه به شکل فعلی” را تحریم می کند و به اقدامات بعدی برای تشدید اشاره دارد.

در این اعلامیه آمده است كه این فرمان “اعتراضات اولیه و سایر خواسته ها” را تشویق می كند و خواستار مشورت و رد عدم تحمل كور است.

در بیانیه ای ، کمیته هماهنگی از تیم پارلمان خواست تا از حقوق و جایگاه معلم دفاع کند “تا فوراً مداخله کند و سطح مقابله با مسیر اصلاحات آموزشی را در حضور یک دولت مرکزی ناموفق بالا ببرد”.

در این بیانیه آمده است كه هماهنگ كننده این وزارتخانه را برای درخواست لغو و اصلاح برخی از مواد احكام ارسال كرده است: 039_2019 و 040_2019 ، “كه حیثیت ، شأن و حقوق معلمان را نقض می كند” و تأكید كرد كه این ارتباط “شایسته پاسخگویی به روش آموزشی” است. نه از طریق روش های اطلاعاتی ، همانطور که اکنون اتفاق می افتد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید