هیئت وزیران پیشرفت در ورزشگاه نوآدیبو و امکانات عمومی را بررسی می کند (عکس)

[ad_1]

8 ژانویه 2021 – 6:43 بعد از ظهر

بخشی از تور هیئت وزیران امشب در استادیوم نوادیبو / الاحبار

اخبار (نوادیبو) – یک هیئت وزیران ، متشکل از وزیر مسکن و احیای زمین و وزیر اشتغال ، جوانان و ورزش ، به همراه آژانس های اداری ، نظامی و امنیتی ، امشب در چندین مرکز در حال ساخت در شهر نوادیبو بازدید میدانی کردند.

استادیوم نوآدیبو اولین ایستگاه هیئت وزیران در هنگام بازدید از غرفه های آن بود. فرماندهان نظامی نظارت بر توضیحات دقیق ماهیت کار و زمان کار را ارائه دادند.

هیأت وزیران از مقر شورای منطقه بازدید کردند ، جایی که محمد آل مامی احمد بازید ، رئیس منطقه ، از این هیئت استقبال کرد و در ساختمانی که رئیس جمهور در 27 آگوست برای آن سنگ بنای اصلی را هدایت می کند ، گشت و گذار کرد.

در حالی که هیئت وزیران از آثار دبیرستان الامتاز بازدید و تور خود را با بازدید از دبیرستان مادرید که 6 ماه به طول انجامید ، به پایان رساند.

وزیر مسکن خدیجه بینت بوکت گفت که بازدید از سایت به آنها اجازه می دهد تا ورزشگاه و برخی از امکانات دیگر را در حال کار ببینند و اطمینان حاصل کنند که استادیوم با سرعت مناسب و مطابق با استانداردهای کیفیت در حال اجرا است و خاطرنشان کرد که استادیوم تکمیل خواهد شد. در پایان ماه

وزیر در پاسخ به سوال الاهبار از وزیر مسکن برای استخدام 8 وزارتخانه در نوادیبو ، وزیر پاسخ داد که در سطح نواکشوت یک ساختمان 10 طبقه در حال ساخت است که دفاتر اداری را برای 6 وزارتخانه و از نظر داخلی فراهم می کند ، آنها در آینده برنامه ای در این زمینه دارند و در سال 2021 برنامه ریزی نشده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید