وزارت بهداشت از خاتمه قرارداد پزشکان کوبایی و رونمایی از سیستم یکپارچه خبر داد

[ad_1]

31 ژانویه 2021 – 3:39 بعد از ظهر

اخبار (نوادیبو) – وزارت بهداشت رسماً اعلام کرد که فسخ قرارداد پزشکان کوبایی در بیمارستان متخصصان پزشکی (داروی کوبا) ، که یک سیستم یکپارچه بین بیمارستان و مرکز پزشکی منطقه را نشان می دهد ، اعلام کرد.

طبق وب سایت رسمی وزارت ، بر اساس این ادغام ، کارکنان لازم برای کار در دو مرکز بهداشتی برای تأمین خدمات درمانی و بیمارستانی مورد نیاز ساکنان ایالت و حسابرسان مرکز و بیمارستان منطقه ای در دسترس خواهند بود.

بر اساس این وب سایت ، تیم پزشکی کوبا 13 تخصص را تحت پوشش قرار داد ، در حالی که تیم های ملی پزشکی که در حال حاضر در سطح منطقه ای حضور دارند ، 16 تخصص را پوشش می دهند که 6 تخصص در بین کارکنان کوبا وجود نداشت ، در حالی که 3 تخصص برای کوبایی ها در دسترس بود که از جمله تخصصهای موجود برای کارکنان نیستند. وزارت فعلی در تلاش است تا بعداً آن را تکمیل کند.

روز گذشته ، وزیر بهداشت در حالیكه پزشكی كوبا شاهد تجمع اعتراضی است كه از ترك پزشكان كوبا خودداری می كند ، در میان اقدامات امنیتی جلسه ای با مقامات و مقامات منتخب برگزار كرد.

این وزارتخانه در وب سایت خود فسخ قرارداد پزشکان کوبایی را منتشر کرد و یک سیستم یکپارچه بین مرکز پزشکی منطقه ای و بیمارستان را برای متخصصان پزشکی نشان داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید