وزارت فناوری در مورد پل موجود در منطقه مسکونی به شرکت اجرایی هشدار می دهد

[ad_1]

اخبار (نواکشوت) – وزارت تجهیزات و حمل و نقل به شرکت “YUANDA” ، که در حال انجام کارهای ساختمانی روی پل محله “خوابیده” در ایالت نواکشوت شمالی است ، که میزان تکمیل آن از 4 درصد تجاوز نمی کند ، هشدار داده است. ، با وجود گذشت 12 of از زمان ، قطعاً برای تکمیل آن.

این وزارتخانه به مسئولان شرکت اطلاع داد که باید سرعت فعلی کار را به سرعت تغییر داده و سرعت ساخت و ساز را افزایش دهند ، در غیر این صورت اقدامات صورت گرفته علیه این شرکت در صورت عدم پیشرفت کار گسترش می یابد. دستیابی به فسخ قرارداد و بسیج ضمانت های مالی.

محمد اولد محمد ، وزیر تجهیزات و ترانسپورت روز یکشنبه با دو شرکت انجام دهنده کارهای ساختمانی در پل های پایتخت و همچنین با دفتر نظارت بر کار آنها دیدار کرد.

وزیر در دیدار خود با این دو شرکت و دفتر نظارت تاکید کرد که پیام وی به آنها واضح و دقیق است. به این معنا که هرگونه تاخیر در کار ساختمانی غیرقابل قبول است و اجازه ادامه نخواهد داشت و مستلزم اقدامات تنبیهی است ، از اخطار گرفته تا فسخ با فسخ قرارداد و بسیج ضمانت های مالی ، و ممکن است شامل محرومیت از شرکت در نقض تعهدات قراردادی خود برای دریافت معاملات آینده برای بخش و سایر بخشهای وزیری.

در طول این جلسه ، وزیر ارائه های فنی دریافت کرد که شامل کل درصد کارهای ساختمانی است که در پل اتصال باماکو 8 درصد و در پل گره مسکونی 4 درصد است.

ارائه ها همچنین شامل میزان پیشرفت podzols در رابطه با نصب کارگاه ها در هر دو سایت برای دو شرکت ، دفاتر کنترل ، اجرا و نگهداری کنارگذرها در اطراف دو پل ، انتقال خطوط لوله آب ، برق و سیم های ارتباطی بود. در دو پل ، و همچنین تعداد و موارد مکانیسم های مورد استفاده در هر دو پروژه.

این دو شرکت جزئیاتی در مورد پیشرفت کلی کار بر روی هر پروژه و همچنین میزان مصرف مهلت های اتمام دو پروژه 12 ((حدود 3 ماه) ارائه کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید