وزیر آب: پروژه غنی سازی آب با یک چارچوب تصمیم نهایی را می دهد

[ad_1]

3 ژوئن 2021 – 5:20 بعد از ظهر

خبر (نواکچوت) – محمد الحسن اولد بوهریس ، وزیر آب و فاضلاب پایه های یک پروژه برای تقویت آب در شهر عطار را تأسیس کرد و تأکید کرد که این پروژه تا سال 2027 یکبار برای همیشه مشکل آب شهر را حل خواهد کرد.

وزیر در مراسمی که صبح امروز ، پنجشنبه ، 3 ژوئن 2021 ، در تیارت اسدار ، واقع در 17 کیلومتری شمال شهر ، جایی که کار برای حفر 5 چاه جدید در حال انجام است ، روبان نمادین را برش داد.

وزیر افزود که این پروژه كه ظرف 12 ماه به اتمام می رسد ، علاوه بر تقویت شبكه توزیع با 17 كیلومتر خط لوله ، تولید را به 6000 مترمكعب افزایش می دهد.

قدیمی بوهریس گفت که شهر آتار ، مرکز ایالت آدارار ، مقصد گردشگری این کشور است ، خاطرنشان کرد: دولت از کمبود آب آشامیدنی در این شهر آگاه است ، همانطور که وی گفت ، این یک مشکل قدیمی است.

وزیر با بیان اینکه ساکنان شهر عطار از کار و تولید اطلاع دارند ، افزود: امیدواریم در دوره بعدی اثرات کمبود آب بر کشاورزی و تجارت به طور کلی متوقف شود.

وزیر برای تعیین وضعیت فعلی آنها از برخی تأسیسات آبی در عطار بازدید بازرسی کرد و همچنین توضیحاتی را از مسئولان درباره ماهیت کار و موانع پیش روی آنها دریافت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید