وزیر آب کار در زمینه گسترش شبکه آب در عطار را آغاز کرده است

[ad_1]

الاحبار (نواكوت) – محمد الحسن اولد بوهریس ، وزیر آب و فاضلاب روز دوشنبه در راستای پروژه تقویت و تأمین آب آشامیدنی شهر از میدان تیارت اسدار ، كار توسعه شبکه آب در شهر عطار را آغاز كرد.

این پروژه شامل تجهیز پنج حلقه چاه جدید ، اتصال آنها به خط لوله اصلی ، توسعه ایستگاه پمپاژ از ظرفیت (100) به (200) متر مکعب در ساعت ، افزایش تولید به (6000) متر مکعب در روز و گسترش ایستگاه پمپاژ می باشد. تا (240) متر مکعب در ساعت و تأمین ایستگاه پمپاژ با شبکه الکتریکی به طول (5) کیلومتر.

مدیر کل شرکت آب محمد الامین اولد البنیا تأیید کرد که همه اعتبارات لازم به موقع تأمین شده و کار تأمین آب شیرین به ساکنان منطقه عطار در مهلت های تعیین شده و مطابق با کتاب تعهد

اولد البنه افزود كه این پروژه كه توسط شركت ملی آب اجرا شد ، از بودجه دولت تحت برنامه اولویت های من تمدید شد و بسته مالی آن 98.42 میلیون انس برآورد شد.

وزیر آب در حالی كه در شهر عتر ، پایتخت ایالت آدرار بود ، جلسه ای را در ستاد شهرداری با حضور كاركنان فنی كه این گسترش را رصد می كنند ، برگزار كرد و از آنها خواست كه برای در نظر گرفتن سرعت كار ، تلاش بیشتری انجام دهند. عامل کیفیت ، برای تأمین آب شیرین در اسرع وقت به ساکنان آتار.

وی اشاره كرد كه دستورالعمل های رئیس جمهور محمد اولد الغزوانی برای از بین بردن كامل پدیده تشنگی در آن شهر بوده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید