وزیر تجارت: علی رغم دشواری های بندر نواكشات ، لازم است اقدامات فوری انجام شود

[ad_1]

الاحبار (نوكاكوت) – وزیر تجارت ، جهانگردی و صنعت النها بینت مكنس گفت كه علی رغم برخی از مشكلات كه بندر نوكاكوت سالها با آن روبرو بوده و این نیاز به زمان برای اصلاح دارد ، ضروری است كه برای اجرای اصلاحات فوراً اقدام شود که در خدمت ثبات قیمت مواد اساسی هستند.

بنت مکنز پس از بازدید ، همراه با وزیر تجهیزات و حمل و نقل محمد اولد مهیمیدد از بندر ، در بیانیه ای به وی گفت که امیدوار است جلسه را با دولت بندر ترک کند ، که به اقدامات جدید با هدف مهار افزایش قیمت کالاهای مصرفی ، با اشاره به اینکه کشور از طریق این بندر تحویل داده می شود.

وزیر گفت که به عنوان وزیر در دولت ، آنها وظیفه خدمت به شهروند و برآورده ساختن خواسته های او را دارند ، به ویژه آنچه که به نفع عموم است.

بینت مکنز تأیید کرد که این دیدار طبق دستورالعمل رئیس جمهور محمد الغزوانی رئیس جمهور در آخرین جلسه شورای تشکیل کمیسیون وزارتی متشکل از چندین وزیر که به طور کلی با بازار کار می کنند ، دنبال می شود ، خاطرنشان کرد که کمیسیون موافقت کرده است در برخی از موارد ، از جمله آنچه بلافاصله اجرا می شود و برخی نیز در میان مدت یا بلند مدت اجرا می شوند.

وی با اشاره به اینکه اقدامات فوری شامل جلسه با تامین کنندگان و اتحادیه ها است ، جایی که قیمت اجماع برای مواد مصرفی مانند شکر ، برنج ، گندم و کره تعیین شده است ، و قول داد که این مواد استراتژیک به زودی اعلام خواهد شد.

بینت مکنس توافق بر سر برگزاری جلسه ای هر 15 روز یکبار بین کمیسیون وزیران یا اقدام به نمایندگی از آن با فدراسیون تجارت و تأمین کنندگان برای بررسی این قیمت ها و تعیین مجدد آنها با توجه به شرایط ، آشکار کرد.

در مورد وزیر تجهیزات و حمل و نقل محمد اولد همیمید ، وی در سخنرانی خود توضیح داد که این دیدار بخشی از اجرای دستورالعمل های رئیس جمهور محمد اولد الغزوانی در مورد لزوم دانستن دلایل افزایش قیمت بود ، با اشاره به موارد مهم و استراتژیک نقش بندر در تأمین تمام منابع کشور که در قیمت ها منعکس خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید