وزیر توسعه روستایی: ما در حال تأسیس یک بانک ملی برای کشاورزی هستیم

[ad_1]

5 ژانویه 2021 – 10:15 ب.ظ.

ادی اولد الزین وزیر توسعه روستایی در طی سخنرانی خود با نمایندگان (و چه چیزهایی)

اخبار (نواكاوت) – ادی اولد الزین ، وزیر توسعه روستایی ، تأیید اینكه وزارتخانه وی در حال راه اندازی یك بانك كشاورزی ملی است ، افزود كه تفكر در مورد راه اندازی این بانك براساس آموزه های آموخته شده از تجربه وام كشاورزی است.

Old El-Zane از قصد بخش خود برای تأسیس بانک کشاورزی در طی سخنرانی در برابر پارلمان در جریان بحث پارلمان در مورد لایحه مربوط به ضمیمه ، که شامل بررسی برنامه قرارداد منعقده بین دولت موریتانی و شرکت ملی احیا و ساخت زمین است ، خبر داد. (SINNAT) برای دوره 2019-2021.

وزیر با تأکید بر اینکه شرکت ملی احیا و کشاورزی کشاورزی (سنا) از بدو تأسیس در تلاش است تا سیاست های مشترکی را در زمینه احیای زمین های کشاورزی و دامداری اجرا کند ، اظهار داشت: با توجه به حجم فعالیت های اختصاص یافته به این شرکت ، وزارتخانه تصمیم گرفته است. بیش از توانایی های فنی و مالی خود ، بررسی وظایف شرکت و تهیه برنامه قراردادی جدید ، که یک دوره 3 ساله (2019-2021) را پوشش می دهد.

وزیر با بیان اینکه هدف از برنامه قرارداد حمایت از سیاست ملی در زمینه توسعه کشاورزی ، بهبود امنیت غذایی و ایجاد انگیزه در شرکت است ، خاطرنشان کرد: این بازبینی شامل تعیین قیمت واحد و ترسیم زمینه های اصلی است که اصنات به آن متعهد است. انجام دهد ، و همچنین به این شرکت اجازه می دهد خدماتی را انجام دهد که در زمینه صلاحیت آن به نفع سایر بخشهای وزیری مشارکت داشته باشد ، مشروط بر اینکه این خدمات مشمول قرارداد باشند.

وزیر تأکید کرد که این ضمیمه تعهد دولت برای پرداخت سهم شرکت و اختصاص کار سالانه به آن را فراهم می کند که به شما امکان می دهد تعادل مالی تعریف شده خود را مطابق با شرایط ایده آل کار و هزینه های کنترل تضمین کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید