وزیر توسعه روستایی: گسترش فقر در یک منطقه کشاورزی بی دلیل بزرگ

[ad_1]

25 ژانویه 2021 – 10:24

اخبار (نواکشوت) آدی اولد الزین وزیر توسعه روستایی گفت: “گسترش فقر و بیکاری در فوم در نزدیکی منطقه کالج ، که غنی از فرصت های کشاورزی است که نمی توان آن را دست کم گرفت و قابل استفاده است ، غیر منطقی است. گرد “

این در بیانیه صادر شده توسط خبرگزاری موریتانی در طی بازدید روز گذشته خود از فعالیت های در حال انجام برای تمیز کردن کانال اصلی تخلیه دهانه سد Fom از علف های هرز از طریق مکانیسم های متعلق به شرکت ملی احیای زمین و ساخت و ساز “Asnat” است.

وزیر موریتانی از کشاورزان Fume در کالج خود خواست تا از فرصتها برای پرورش سبزیجات و سایر محصولات در این منطقه که از نظر آب و زمین حاصلخیز از هر فرصتی برخوردار است ، نهایت استفاده را ببرند.

وی خاطرنشان کرد: این کانال در سال های اخیر چندین بار مورد مرمت قرار گرفته است ، امیدوار است که این بار با توجه به تعهدات انجام شده در توافق نامه براساس کیفیت بین سونادیر و اصنات در سطح مورد نیاز باشد و از کشاورزان محلی خواست تا کیفیت اینها را دنبال کنند کار می کند تا همه نقاط ضعف برطرف شود.

از طرف خود ، مدیر کل شرکت ملی توسعه روستایی “سونادیر” با عبدالله گفت که این شرکت مسئول نظارت بر اجرای کارزار رشد سبزیجات در آتارازا ، برنا و گورگول است ، با کشت حدود 1500 هکتار ، پانصد مورد آن فقط در ایالت گورگول ، به ویژه در هر دهان دانشکده خود و کهیدی. آگریکایی و گل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید