وزیر نیرو: ما برنامه ای را برای اصلاح بخش برق و تجدید ساختار شرکت آن به پایان رسانده ایم (ویدئو)

[ad_1]

اخبار (نوكاكوت) – عبدالسلام محمد صالح ، وزیر نفت ، انرژی و مواد معدنی گفت كه در جلسه امروز هیئت دولت برنامه اصلاح بخش برق و بازسازی شركت را تأیید كرد و تأكید كرد كه برخی از محورهای آن مانند این موارد مربوط به غیر دائمی است کارگران بلافاصله شروع می کنند

ولد محمد صالح امشب در یک کنفرانس خبری گفت که برنامه جدید اصلاح بخش برق به تهیه ساختار شرکت ملی برق بستگی دارد و به دو شرکت تقسیم می شود ، یکی از آنها توزیع و دیگری مربوط به تولید است.

ولد محمد صالح افزود كه توافقاتی در مورد تدوین استراتژی بلند مدت برای اصلاح بخش برق و همچنین تنظیم و اصلاح چارچوب نهادی شركت برق و اجرای برنامه ای برای بهبود و تقویت توانایی های انسانی حاصل شده است.

وزیر با تأکید بر اینکه هدف کاهش این قیمت است که گرانترین است ، شروع مطالعه برای ایجاد مفهومی برای قیمت برق در سطح ملی و تعیین واقعیت مالی شرکت از طریق بازبینی که دولت انجام خواهد داد ، را تأیید کرد. در کشور. اقیانوس

وی خاطرنشان کرد که هدف بلند مدت این است که همه اقشار مردم مور به برق دسترسی داشته باشند و همچنین برنامه ای برای خودکفایی در برق ایجاد کنند.

ولد محمد صالح مجدداً تأكید كرد كه تقریبا نیمی از تولیدات این شركت بدون بازده انجام می شود و افزود كه این یكی از مظاهر بسیاری است كه بخش وی روی آن كار می كند.

ولد محمد صالح تأکید کرد که بخش وی در تلاش است تا با تنظیم یک برنامه مشخص برای سود سالانه و خاتمه دادن به وضعیتی که باعث می شود شرکت هر ساله برای حمایت مالی به دولت متوسل شود بدون آنکه بخواهد بیشتر بخواهد و این مقدار به بیش از 100 میلیارد اونس.

محمد صالح پیر ، صادرات برق کشور را به عنوان یک نقص آشکار توصیف کرد ، زیرا کشور هنوز در کسری واقعی است و صادرات آن طبیعی نیست.

__________________

– شما می توانید کل کنفرانس مطبوعاتی را با کلیک کردن اینجا دنبال کنید ، یا از بستر اخبار در فیس بوک دیدن کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید