وزیر کشور: ما سه رویکرد امنیتی را اتخاذ کردیم که با شایستگی و حرفه ای اجرا شد

[ad_1]

الاحبار (نواکشوت) – محمد سالم اولد مرزوک ، وزیر کشور و تمرکززدایی تأیید کرد که بخش وی سه رویکرد امنیتی را اتخاذ کرده است ، “سرویس های مختلف امنیتی با شایستگی و حرفه ای برای اجرای آنها کار کرده اند” ، و یادآور شد که امنیت در مرکز توجه است. رئیس جمهور محمد اولد توجه ال گازوانی.

پیرمروزک در سخنرانی امروز خود در مورد تکمیل دو دسته ایمنی جاده ، دسته ششم عوامل مونتاژ و اولین دسته افسران متخصص در مدیریت اداری ، مالی و لجستیکی افزود: “امنیت داخلی اولین لنگر استراتژیک است. در برنامه. اقدام بخش برای دوره 2020-2024 “.

وزیر خاطرنشان کرد: این رویکردهای امنیتی شامل “شناسایی پناهگاه های ناامن ، تفکیک لانه های شناسایی شده ، نظارت بر هتل ها و وسایل نقلیه مشکوک ، انجام گشت های ثابت ، متحرک و عابر پیاده برای پوشش همه مکان ها و راه اندازی پروژه نظارت تصویری در شهر نواکشوت ، عضو اداره کل امنیت ملی ، که من شاهد پیشرفت بسیار زیاد ، نوسازی موفق و عملکرد م effectiveثر آن بوده ام ، که قابل ستایش است.

وزیر کشور از توانایی سرویس های امنیتی برای از بین بردن ده ها شبکه جنایی ، دستگیری عاملان انواع جنایات و ایجاد کمیته های هوشیاری منطقه ای و منطقه ای صحبت کرد.

وزیر تأکید کرد که تکمیل دو دسته ایمنی جاده ها فرصتی است برای یادآوری علاقه زیادی که رئیس جمهور محمد ولد گزوانی در تقویت سیستم امنیتی از طریق تلاش های خود برای توسعه قابلیت های انسانی و لجستیکی این سیستم دارد.

ولد مرزوک افزود که توسعه سیستم امنیتی کشور ، که در اتخاذ استراتژی امنیت ملی منعکس شده است ، “نشان دهنده آگاهی مهم از تحول آشکار در رشد شهری ، گسترش جمعیتی و انقلاب اطلاعاتی است که بدون اجازه رخ داده و وارد آن شده است ،” اما استراتژی امنیتی اتخاذ شده در دوران ریاست جمهوری محمد ولد غزوانی به نتایج بزرگی رسیده است. “

وزیر اظهار داشت که بخش ایمنی راه تنها در دو سال از اشتراک حدود 600 عضو بهره مند شد که بیش از 30 of از کل تعداد مشترکین از زمان تشکیل این جلسه است ، علاوه بر اعلام شروع اشتراک 300 عضو ، برای سال جاری ، اظهار داشتند که این بخشی از اجرای استراتژی امنیتی اتخاذ شده در کشور است.

ولد مرزوک تأکید کرد که بخش ایمنی راه ها نقش جداگانه ای در طرح امنیتی ، مدیریت گشت ها و ایست های بازرسی در فرودگاه قدیمی نواکشوت و همچنین مشارکت آن در وضع مقررات منع رفت و آمد از ابتدای همه گیری و همچنین برجسته ایفا کرده است. در مدیریت ترافیک ، بازدارندگی و نظم عمومی نقش دارد و به جمع آوری اطلاعات درباره امنیت و مبارزه با مهاجرت غیرقانونی کمک می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید