ولی از نوادیبو: ما در تلاشیم تا یک سال تحصیلی ایمن و موفق را تحقق بخشیم

[ad_1]

الاخبار (نوادیبو) – یحیی اولد چیخ محمد فال فرماندار دخلات نوادیبو گفت که آنها در تلاشند تا یک سال تحصیلی ایمن و موفق را همزمان داشته باشند.

فرماندار در بیانیه ای به خبرنگاران در پایان تور مربوط به م institutionsسسات آموزشی در روزهای اول بازگشت به مدرسه ، افزود كه وی از برخی مدارس این منطقه بازرسی كرده است تا از اجرای پروتكل بهداشتی امضا شده بین وزارتخانه های كشور ، آموزش و پرورش و بهداشت اطمینان حاصل كند. ، و قاضی برای تهیه ماسک ، عقیم سازی و تمیز کردن مدارس ، حضور در کمیسیون های مراقبت ، در دسترس بودن کادر آموزشی و دانش آموزان و میزان انطباق رویه های بهداشتی در مسسات آموزشی.

فرماندار از تلاش های شهرداری نوادیبو ، منطقه آزاد و تشکل های جامعه مدنی برای کمک و تلاش های آنها برای مقابله با اپیدمی تاج و ستایش قدردانی کرد.

والی گفت که آنها برای مشارکت در روند بسیج و آگاهی برای آموزش شهروندان در مورد خطرات شیوع بیماری ، به نظارت و آموزش کارکنان و انجمن های والدین اعتماد می کنند.

تور والی شامل مدرسه در فرودگاه منطقه دبی است ، جایی که او با مقامات اداری ، شهری و امنیتی و نماینده انجمن والدین در بخشها به آنجا می رود و توضیحات دقیق دروس را می شنود.

در حالی که ایستگاه دوم دبیرستان الامتیاز بود ، كه در آن فرماندار كلاسها را گشت و به توضیحات دقیق گوش می داد ، وقتی رئیس م institutionسسه ، آقای حمادی الباكایی ، نمونه هایی از ماسك ها و یك دستگاه تست دما را برای افرادی كه وارد م institutionسسه می شوند ، به وی ارائه داد.

آخرین ایستگاه مدرسه بغداد 2 بود ، جایی که معاون شهردار درباره تلاش های شهرداری برای ساختن دیوار بر روی آن برای ایمن سازی آن و ایجاد تاسیسات در آنجا توضیح داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید