پادشاه مراکش از روز پنجشنبه یک کمپین واکسیناسیون علیه ولیعهد را آغاز می کند

[ad_1]

اخبار (نواكاوت) – بیانیه ای كه توسط دادگاه سلطنتی مراكش صادر شد ، اعلام كرد كه محمد ششم پادشاه مراكش فردا ، پنجشنبه ، شروع واقعی به فعالیت واكسن ملی علیه ویروس كرونا در حال ظهور را آغاز می كند.

در این اطلاعیه آمده است که آغاز فعالیت پیش بینی شده “پس از دریافت پاداش پادشاهی مراکش برای واکسن Covid 19 دسته ای از واکسن” صورت می گیرد و “در بهترین شرایط به اندازه کافی برای راه اندازی یک کمپین ملی واکسیناسیون وجود دارد”. “

در بیانیه سلطنتی افزوده است که این کارزار “به تدریج انجام خواهد شد و کلیه شهروندان مراکشی و خارجیان مقیم مراکش ، از 17 تا بیش از 75 سال ، از آن بهره مند خواهند شد”.

اوایل روز چهارشنبه ، وزارت بهداشت مراکش اعلام کرد که پادشاهی اولین گروه واکسن چینی Sinopharm را که علیه اپیدمی کوید -19 واکسینه شده است ، دریافت کرده است.

و قبل از آن ، جمعه گذشته ، به اولین دسته از واکسن انگلیسی “Astra-Zeneca” ، تولید شده توسط هند ، رسید که در آغاز فعالیت ملی واکسیناسیون در تمام مناطق پادشاهی در افق توزیع شد.

آخرین تلفات اعلام شده توسط وزارت بهداشت مراکش نشان می دهد که پادشاهی از زمان اعلام اولین پرونده در تاریخ 2 مارس ، 468383 مورد تاج تایید شده را ثبت کرده است که شامل 446181 مورد بهبودی و 8207 مورد فوت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید