پارلمان اجازه می دهد دو برنامه قراردادی به شرکت تعمیر و نگهداری جاده ارجاع شود

[ad_1]

اخبار (نواكشات) – طی یك جلسه عمومی كه امروز برگزار شد ، پارلمان موریتانی لایحه ای را تصویب كرد كه بقیه دو برنامه پیمانكاری در زمینه نگهداری راه ها توسط این شرکت برای تمیز کردن ، كارها ، حمل و نقل و نگهداری (ATTM-sa) ، به شرکت تعمیر و نگهداری جاده (ETER) ارسال می شود.

نهادی که دولت هفته ها پیش در برنامه های قراردادی 07 و 03 created ایجاد کرد ، تصویب شده توسط قانون Law 09-2009 و قانون № 010-2019 ، که در 19 فوریه 2019 صادر شد ، جایگزین ATM شد.

شرکت نظافت ، کار ، حمل و نقل و نگهداری (ATTM-sa) اجرای هر دو برنامه را پس از اعلام ورشکستگی ENER بر عهده گرفت.

محمدو احمدو محمد ، وزیر تجهیزات و حمل و نقل ، در جریان بحث در مورد این لایحه در سخنرانی در جمع نمایندگان گفت که نگهداری شبکه جاده ملی با توجه به تأثیر آن بر جابجایی مردم و کالاها و امنیت ، ریشه نگرانی در بخشهای پردازش و حمل و نقل است. از مردم و اموال ، و همچنین برای نگهداری از زیرساخت های جاده ای و ناوگان ملی.

وزیر با اشاره به اینکه این لایحه برای کاهش بار این شرکت برای تمیز کردن ، ساخت و ساز ، حمل و نقل و نگهداری ، همانطور که قبلا ساخت و نگهداری جاده ها را به عهده گرفته بود ، خاطرنشان کرد که بر اساس ارزیابی کار و پتانسیل این شرکت ، شورای وزیران تصویب ، در اکتبر سال گذشته ، یک فرمان ایجاد یک نهاد عمومی که از شخصیت حقوقی ، استقلال مالی و ویژگی های صنعتی و تجاری برخوردار است ، “شرکت تعمیر و نگهداری راه (ETER)” نامیده می شود.

مهامید قدیمی قول داد که وزارتخانه وی برای ایجاد شرایط مناسب به وی اجازه می دهد تا برنامه های انزوا را از مناطق دور افتاده برای اتصال آنها به شبکه جاده ملی با تلاش برای ایجاد صندوق نگهداری راه ها از طریق وضع مالیات نمادین بر روی اتومبیل ها ، به ویژه اتومبیل های حمل و نقل ، اتوبوس ها و کامیون ها ، به منظور دستیابی به منابع اضافی برای کمک به بخش در امور تعمیر و نگهداری محوله.

اولد محسید افزود که تصویب این لایحه به این معنی است که شرکت تعمیر و نگهداری جاده در اجرای سال باقیمانده از برنامه های قراردادی 07 و 03 replace ، مربوط به نگهداری شبکه جاده ای شهر و بین شهری ، جایگزین این شرکت برای تمیز کردن ، ساخت و ساز ، حمل و نقل و نگهداری خواهد شد. شبکه جاده ای که دوره 2019-2021 را پوشش می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید