پلیس از بین بردن یک باند جنایتکار در نواکشوت شمالی خبر می دهد

[ad_1]

اخبار (نواکشوت) – پلیس صبح امروز جمعه پس از دریافت تعدادی از کمیسیون های دولتی “گزارش های متعدد از سرقت و جیب بری” ، انهدام یک باند جنایتکار را در ایالت نواکشوت در شمال اعلام کرد.

در بیانیه پلیس آمده است که یک تیم امنیتی تخصصی در اداره امنیت منطقه ای نواکشوت شمالی “برنامه محکمی برای مقابله با جنایتکارانی که این عملیات را علیه شهروندان انجام داده اند” تهیه کرده اند.

در این بیانیه تأیید شده است که “چهار نفر از اعضای گروه جنایی مسئول انجام این عملیات در نواکشوت و عنصر پنجم در شهر شامی ، در ایالت دهلت نوآدیب دستگیر شدند ، در حالی که تیم های پلیس به نظارت بر عنصر ششم ادامه می دهند. گروهی که هنوز در حال فرار هستند. “

این بیانیه می افزاید: تا کنون ، این عملیات منجر به کشف و ضبط وسایل مسروقه متعلق به بازداشت شدگان ، عمدتا پول ، چندین تلفن همراه ، لباس ، ساعت و سایر وسایل شخصی شده است.

و پلیس در بیانیه خود توضیح داد که اعضای باند توقیف شده از عملیات خود در اتومبیل های سرقت شده ، به ویژه از نوع “مرسدس 190” ، که معمولاً برای تاکسی ها استفاده می شود ، سوء استفاده کردند ، که به رهگذران نشان می دهد که در واقع فقط یک تاکسی. ، و هنگامی که قربانی با آنها سوار می شود ، آنها به خیابان فرعی می روند و سپس پول و کالاهای کلکسیونی او را می دزدند. ”

در بیانیه آمده است که اعضای باند گاهی “رهگذران را در خیابان عقب دستگیر می کردند و به آنها حمله می کردند ، همانطور که در ویدئویی که از صبح امروز در شبکه های اجتماعی در اینترنت در حال پخش است دیده می شود.”

وزارت امنیت از “شهروندان و ساکنان خواسته است که فوراً هرگونه شبهه یا تهدیدی را برای امنیت عمومی گزارش دهند و تأکید کرد که از هیچ تلاشی برای تأمین امنیت برای همه و استفاده از همه ابزارهای انسانی و لجستیکی لازم برای انجام این کار دریغ نخواهد کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید