پلیس چند روز پیش یکی از اعضای آنها را به دلیل سیلی زدن به دانش آموز مجازات کرد

[ad_1]

اخبار (نواكوت) پلیس مورس امروز گفت كه آنها یكی از اعضای خود را به دلیل سیلی زدن به دانشجو در م Instituteسسه عالی حسابداری و مدیریت بازرگانی چند روز پیش مجازات كردند.

اداره امنیت عمومی در بیانیه ای گفت: “رفتار افسر پلیس نادرست است و علی رغم تلاش برای توجیه رفتار خود از طریق توهین های لفظی علیه وی در مقام شخصی و به طور کلی بخشش ، که تکرار شد ، اکنون تحت بازداشت شدید قرار دارد. در روزهای اعتصاب. “

از سوی دیگر ، اداره امنیت اظهار داشت که در تاریخ 29 ژانویه 2021 ، یک باند جنایتکار که یک وسیله نقلیه را اداره می کرد ، در استان لوسر با تهدید سلاح سفید دست به سرقت زد ، که منجر به تماس برخی از قربانیان با شماره اضطراری پلیس اورژانس شد و بلافاصله مشخصات خودرو و باند در تمام گشت ها پخش شد.

در این بیانیه افزود: حدود ساعت 1:30 بامداد منطقه حضور باند در حوالی پارک ترگیت مشخص شد که در آنجا یک گشت پلیس به محل حادثه رفته و با ماشین باند روبرو شد و آن را محاصره کرد و بین اعضای گشت و باند پلیس فقط برای ایجاد ثبات در اعضای باند از نیروی فیزیکی استفاده می کند ، اگرچه از ترس عواقب منفی آنها سایر وسایل فراهم شده است. اعضای باند بسیار مست بودند ، همه آنها ضبط قبلی داشتند و بعداً در پایان روند دستگیری یک فیلم ظاهر شد.

در این بیانیه به حادثه دیگری اشاره شد ، زیرا عکسی منتشر شد که یک افسر پلیس را در یک مرکز بهداشت با برخی از آثار ادعا شده از شکنجه نشان می داد.

در این بیانیه آمده است که موضوع مربوط به یک گروهبان پلیس است که در کمیسیون پلیس Well 75 کار می کند و از او خواسته شده است که در کمیته انضباطی حاضر شود.

در این بیانیه افزود: در راه رسیدن به شهر آزویرات ، افسر پلیس فوق الذکر با لگد زدن به پنجره اتومبیل پلیس که وی را منتقل می کرد ، باعث زخمی شدن مرد و سپس فرار شد که این امر بیانگر ظاهر وی به تنهایی در مرکز بهداشت و بدون پلیس است. اسکورت “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید