کلام اصلاحات: درباره اظهارات احزاب مخالف

[ad_1]

10 ژوئن 2021 – 6:43 بعد از ظهر

استاد محمدو بن البر

همه کشورها باید در محکومیت شیوع جنایت از خدا بترسند ، بنابراین بگذارید در این ملت مسلمان و مسالمت آمیز مسلمان ، که همه آنها حتی با رنگی متفاوت تربیت شده اند ، به عنوان یک بدن ، از خدا بترسند. حدیث قبل از وکلا ، علی رغم او ، آنها برای او یک دستکش برای عضلات ماچو و زبانهای عزادار ، که یاد گرفتند چگونه برای خودشان رفاه ایجاد کنند ، درست کردند. به هزینه این افراد خوب ، که کاملاً ساکت و ضعیف هستند و یکسان هستند و توصیفات بی عدالتی و حاشیه سازی را تحریف می کنند ، در این صورت آنها نشان نمی دهند چه کسی به حاشیه رانده یا چه کسی بی انصاف است. پیش از این ، هیچ کشوری نبوده است که این کار را انجام دهد ، حتی ارتباطاتی که همه را به هم متصل می کند تا اقدام جمعی برنامه ریزی شده را درست کند.

اگر تحصیلات تفاوتی ایجاد کند ، اولین کسانی که در موریتانی یاد گرفتند ، سیاهپوستان و فرزندان شیوخ در ایالت های شمالی و رودخانه ای بودند و حتی تحت تحمیل استعمار بود ، و در واقع استخدام مشاغل سیاه و چند نفر از در بالا تا زمانی که وزارت فهمید در یک کشور آفریقایی است که رنگ دیگری ندارد … و بیشتر مردم با سیاه پوستان و سفیدپوستان که به زبان عربی صحبت می کنند ، و همچنین سیاه پوستان در صحرا ، همه در تلاش برای زندگی در آن بودند محل و طبق تربیت او. هیچ آموزشی وجود ندارد که در انحصار زید عمرو باشد ، اکثریت به او رجوع نکرده اند و تعداد بسیار کمی از سیاه پوستان عرب به طور سنتی برده داری را انجام داده اند و در میان آنها کسانی بوده اند که مانند او برده داری رنگین پوشی کرده اند ، زیرا همه آنها تفسیر کرده اند برده داری به عنوان اسلامی است ، و اسلام هیچ رنگی برای برده داری ندارد ، بلکه تقریباً می گوییم که برده داری مجاز به پایان رسیده است و این خاصیت بردگی حلال نیست ، مگر به رنگ سفید خالص.

در مورد بقیه مردم در تمام رنگهای آن ، آن فقیر و غنی را شامل می شود ، تا حدی که در زندگی مدنی هر یک در دیگری زندگی می کند تا زمانی که احزاب تشکیل شود و بسیاری می خواهند با تبلیغاتی که او در زندگی پس از مرگ. اینکه آنها بر اساس دروغی ساخته شده اند که واقعیت نشان می دهد ، و آنچه در بیانیه های احزاب دیده می شود این است که در خطوط اول دولت بی قانونی را تحمل می کند ، و در پایان بیانیه خواستار شورشی است که در آن دروغ ها را اشتباه می گیرد با دروغ ، ادعا می کند که حاشیه سازی و بی عدالتی را برطرف می کند و آنها توانایی انطباق ندارند ، زیرا هر اندیشه توهمی است که توسط واقعیت تأیید شده کوچک شمرده می شود ، بنابراین بی عدالتی و حاشیه سازی در همه حومه موریتانی رایج است و شانس همه را تحت تأثیر قرار می دهد.

بر این اساس ، بگذارید همه به یاد بیاورند که حق تعالی در مورد نیرنگهای منافقین چه فرموده است: {و قبل از آنکه آنها طغیان کنند و همه چیز را برای شما وارونه جلوه دهند ، تا اینکه حقیقت به دست آمد و امر خدا در حالی که آنها نفرت داشتند ظاهر شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید