کنفدراسیون کارگران درباره خطرات اقتصادی و اجتماعی قریب الوقوع هشدار می دهد

[ad_1]

خبر (نواکشوت) – کنفدراسیون آزاد کارگران موریتانی نسبت به آنچه “تهدید فوری اقتصادی ، اجتماعی و انسانی به دلیل تأثیر شرایط زندگی شهروندان در مناطق شهری و روستایی” توصیف می کند ، هشدار داده است.

کنفدراسیون در بیانیه ای که از اخبار دریافت کرد ، از دولت و بازیگران سیاسی و اقتصادی خواست که مسئولیت های تاریخی خود را در قبال موریتانی متحمل شوند.

کنفدراسیون گفت که در آغاز سال جدید افزایش مداوم و همزمان قیمت اکثر مواد اساسی به طرز شگفت آور و تکان دهنده ای وجود داشت و تأکید کرد که قابل توجه است که این مواد ضروری به یک هدف ثابت برای دلالان و انحصارگران تبدیل شده است. جستجو برای آنها و سهولت درآمد و سود از حفظ و ارتقا آنها.

این کنفدراسیون ، که دبیرخانه عمومی آن خلیج قدیمی ساموریان است ، دید که موج جدید گرانی مواد غذایی ضربه ای پیشگیرانه ، دردناک و موذی به قدرت خرید قبلاً ضعیف اکثر مردم مورو بود.

كنفدراسيون زمان خود را به عنوان “بدترين زماني كه مي توان تصور كرد زماني كه همه با اثرات فاجعه بار خشونت آميز يك همه گيري بزرگ جهاني روبرو شوند كه بر تمام بخشها و فعاليت هاي توليدي و خدماتي ، كاملاً يا بخشي از آن ، در كشوري با اكثريت تقريباً جمعيت روبرو است ، توصيف كرد. “او با درآمد سالانه ساده زندگی می کند ، که از کمترین درآمد در جهان است. “در نتیجه بیکاری گسترده ، پوشش اجتماعی محدود و توزیع ضعیف.

كنفدراسيون تاكيد كرد كه زمان آن فرا رسيده است كه امروز سياست هاي دنبال شده را بررسي كرده و فرمولي عملي و جدي براي كنترل قيمت کالاهاي مصرفي اساسي بدست آوريم تا هم زمان با تلاش براي ايجاد رويكردي امكان پذيرتر براي توسعه ، هميشه در دسترس همه باشد. با توجه به متن بیانیه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید