گامبیا: آدما بارو یک حزب سیاسی ماه ها قبل از انتخابات ریاست جمهوری راه اندازی کرد

[ad_1]

اخبار (بنجول) – رئیس جمهور گامبیا ، آدما بارو ، در یک جلسه اعلام شده توسط رسانه های رسمی در افق انتخابات ریاست جمهوری ، که قرار است ظرف 10 ماه برگزار شود ، یک حزب سیاسی ایجاد کرده است.

بارو ، در میان چیزهای دیگر ، در یک سخنرانی گفت: “حزب ملی مردم یک حزب متشکل از همه گروه ها ، مبتنی بر مفهوم شهروندی دموکراتیک و میهن پرستی واقعی است.”

بارو خطاب به جمع طرفداران خود در ورزشگاه استقلال در باکو ، در حدود 12 کیلومتری بانجول پایتخت ، بارو اضافه کرد: “واقعیت این است که من نمی توانم شما را فریب دهم یا به اعتماد شما خیانت کنم.”

آدما بارو که از ژانویه 2017 گامبیا را اداره می کند ، هنوز نامزدی خود را برای ریاست جمهوری که برای دسامبر 2021 برنامه ریزی شده اعلام نکرده است ، اما برخی از طرفداران وی این موضوع را پنهان نمی کنند.

ایجاد حزب ملی مردم در دسامبر سال 2019 اعلام شد ، اما این اعلامیه رسمی شنبه شب توسط رئیس جمهور آدما بارو اعلام شد ، که این نشانه تلاش وی برای نامزدی برای دومین دوره ریاست جمهوری است.

بارو پس از ارائه یک نامزد متحد از هفت حزب سیاسی مخالف در دسامبر 2016 و پایان دادن به رژیم رئیس جمهور سابق یحیی جام که 22 سال بر گامبیا حکومت می کند ، به عنوان رئیس جمهور گامبیا انتخاب شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید