گروه پارلمانی: ما به فراوانی رو به رشد سرکوب و محدودیت ها اشاره کردیم

[ad_1]

11 ژانویه 2021 – 12:33

عبدالرحمن اولد مینی رئیس تیم پارلمانی اتحادیه نیروهای پیشرفت و دموکراتیک

الاحبار (نواکچوت) – تیم پارلمانی اتحادیه پیشرفت و بلوک نیروهای دموکراتیک گفتند که اخیراً متوجه تکرار سرکوب و محدودیت های آزادی ها به طرز ناراحت کننده ای شده اند و مجدداً محکومیت خود را از آنچه رفتارهای شرم آور توصیف کرد ، تأیید کردند. ، و خواسته های او برای مجبور کردن مسئولین

در بیانیه ای که از اخبار دریافت شد ، تیم گفت که این موضوع منجر به ضرب و شتم و تحقیر به روش تحقیرآمیز و تحقیرآمیز پیرمردها ، زنان و کودکان در تیفرت شده است ، زیرا درخواست های قانونی ساکنان برای بستن محل دفن زباله است که دادگستری تصمیم به بستن آن گرفته است. متعهد به انجام این کار

وی افزود: سرکوب علیه امنیت و آزار و اذیت برخی از معلمان و مربیان (ارائه دهندگان خدمات آموزشی) و همچنین برخی از دانش آموزان و خانواده های آنها را شامل می شود ، خواه دانش آموزان ممتازی باشند که بورسیه می گیرند یا دانش آموزانی که از ثبت نام آنها جلوگیری می شود. به دلیل تصمیم گیری در مورد مانع سنی ، علاوه بر آزار و اذیت برخی از وبلاگ نویسان.

وی خاطرنشان كرد كه ما متوجه شده ایم كه برخی از این رفتارهای غیرقابل قبول در دروازه های پارلمان اتفاق می افتد ، جایی كه مردم نمایندگی می شوند.

این تیم از مقامات مربوطه خواست تا همه این پرونده ها و سایر موضوعات مهم مدنی را از راه های احترام به قانون اساسی ، قوانین و حقوق بشر حل و فصل کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید