یک دانشگاه انگلیس تصمیم دارد دو داستان از نویسنده مورو را منتشر کند

[ad_1]

اخبار (نواكاوت) – دانشگاه East Anglia UEA دو داستان از نویسنده و روزنامه نگار موروسی احمد اولد اسلام را برای ترجمه آنها به انگلیسی و انتشار آنها به عنوان بخشی از پروژه با هدف معرفی دانشجویان به سبک های مختلف دنیای مدرن انتخاب کرده است. ادبیات.

این دانشگاه دو داستان “کاغذ شناور” و “لبخند حمیدینو” را انتخاب کرده است که در مجموعه “در انتظار گذشته” منتشر شده توسط نویسنده در سال 2015 منتشر شده است.

و ماه گذشته ، دانشگاه ییل در آمریکا کتاب “ابا فراری” ساخته احمد اولد اسلام را برای آموزش آن به دانشجویان گروه ادبیات معاصر عرب انتخاب کرد.

تاریخچه “کاغذ شناور” پیش از این برنده مسابقه “Stories on Air” بود که با همکاری مجله العربی کویت و بی بی سی انگلیس در سال 2009 برگزار شد.

احمد اولد اسلام ، نویسنده و روزنامه نگار موروسی ، در شهری زیبا در شرق موریتانی متولد شد. نشریات مختلفی از جمله “در انتظار گذشته” توسط خانه علوم عرب منتشر شده است که شامل 15 داستان کوتاه است. رمان زندگی در دستیابی به موفقیت و در حال آماده سازی انتشار رمان خود است. عنوان دوم با عنوان “البرانی” است.

احمد اولد اسلام به عنوان سردبیر خبر در الجزیره کار می کند ، قبلاً به عنوان تهیه کننده خبر در شبکه العربیه کار می کرد و اکنون نیز به عنوان معاون سردبیر کانال Russia Today.

دانشگاه East Anglia UEA در شهر نورویچ انگلستان واقع شده است و طبق راهنمای کامل دانشگاه 2021 در تایمز در بین 25 دانشگاه برتر انگلستان قرار دارد و بر اساس رتبه بندی جهانی برای تحصیلات دانشگاهی عالی 2021 در میان 200 دانشگاه برتر جهان قرار دارد در روزنامه ورمنا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید