یک نماینده سازمان ملل درباره تأثیر نشت ها بر اعتبار موریتانی هشدار می دهد

[ad_1]

1 فوریه 2021 – 11:18

احبار (نوكاكوت) – احمد اولد عبدالله ، نماینده پیشین سازمان ملل در مورد تأثیر منفی درزهایی كه موریتانی در روزهای اخیر می داند هشدار داده و نشان می دهد كه اینها به اعتبار این کشور در میان شرکا آسیب می رسانند.

اولد عبدالله در بیانیه ای برای الاحبار ، از افکار عمومی و سیاستمداران در وفاداری و مخالفت خواست که در آنچه نقض غیراخلاقی حریم خصوصی و شدت و سختی مجازات مرتکبان می خواند ، ایستادگی کنند.

وی افزود که میهمانان کشور ، از جمله سرمایه گذاران ، شرکت های خارجی ، مقامات بین المللی و سفرا ، در صورت مجازات عاملان این تخلفات ناامید خواهند شد.

اولد عبدالله اظهار تأسف کرد که این سوابق غیرقانونی و غیرقابل قبول به جای مخالفت با آنها به عنوان نقض حریم خصوصی ، تا حد کمیاب گسترده بوده است.

وی همچنین هشدار داد که خطر نشت در این واقعیت است که می تواند از ضبط های صوتی به فیلم ها تبدیل شود ، و بر لزوم ایستادگی در برابر آنها تأکید دارد.

اولد عبدالله گفت که چنین ثبت هایی در جهان فقط توسط دو کشور انجام می شود ، کشور اول یک مرجع صالح و تحت نظارت قانونی و تحت شرایط خاص و محدود است و اجرای یا استفاده از آنها خارج از چارچوب قانونی ممنوع است ، در حالی که دومی مافیایی است ، مشمول قانون نیست ، که شخصیت های عمومی را سیاه نمایی می کند ، قربانیان آنها را می گیرد و از آنها بهره برداری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید