یک نماینده مجلس در مورد قراردادهای کار وزیر خدمات عمومی را بازجویی می کند

[ad_1]

21 مه 2021 – 16:44

اخبار (نواكوت) كامرا سالوم ، وزیر خدمات عمومی ، كار و اداره مدرن ، قرار است دوشنبه هفته آینده برای پاسخ به س fromال سید احمد اولد محمد الحسن نماینده مجلس آكجوج در مورد ارزیابی بخش كاری از قوانین و توافق نامه های كار ، كه به اعتقاد نماینده مجلس ، حضور دارد دیگر مطابق با محدودیت ها و تحولات در این زمینه نیست.

گزارش همچنین بر “نقش بخش در نظارت بر انطباق فعالان اقتصادی با قوانین و رویه های تعیین شده و نتایج بازرسان کار در این زمینه ، به ویژه میزان توانایی آنها در نظارت بر انطباق سرمایه گذاران خارجی با قوانین کار ، تأثیر می گذارد.

در همین زمینه ، کنفرانس ریاست جمهوری شورای ملی در جلسه روز جمعه تصمیم گرفت دو لایحه ارائه شده توسط دولت را برای بررسی دقیق در کمیته مالی مجمع ارائه دهد.

اولین آنها به پیش نویس قانون 21-001 پوند ، که شامل تسویه حساب نهایی بودجه دولت برای سال 2019 است ، اشاره دارد و دوم: پیش نویس قانون 21-009 پوند ، مربوط به خدمات و وجوه پرداخت الکترونیکی.

در طول این نشست ، کنفرانس ریاست جمهوری همچنین پیشنهادی برای توصیه در مورد تجاوزات اسرائیل به مردم فلسطین را که توسط نمایندگان به شورای ملی ارائه شده ، بررسی کرد.

کنفرانس ریاست جمهوری قبل از بحث در جلسه عمومی فردا ، شنبه ، این توصیه را به کمیته عدالت ، امور داخلی و دفاع شورای ملی ارجاع داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید