یک گروه پارلمانی در مورد مبانی توسعه صنعت معدن بحث می کند

[ad_1]

14 ژانویه 2021 – 6:33 عصر

مراسم افتتاحیه هم اندیشی امروز در مقر شورای ملی

خبر (نواكاوت) – گروه پارلمانی برای حفاظت از منابع معدنی و گازی روز پنجشنبه سمپوزیومی را با عنوان “برای اقتصاد مرفه و توسعه صنعت معدن” با همکاری Invest Aforite موریتانی برگزار كرد.

رهبر تیم پارلمانی ، نماینده قدیمی بانک آباب ، در سخنرانی خود به مناسبت این هم اندیشی ، بر اهمیت توسعه محتوای محلی در کشور تأکید کرد.

اولد بنیک همچنین با تمجید از آنچه آنها به عنوان مشارکت بین موریتانی و انگلیس توصیف کردند ، نقش مهمی را که Invest Africa Mauritania در تسهیل کار محتوای محلی در معاملات شفاف ایفا می کند ، ستود.

نماینده شرکت Invest Africa Mauritania ، Boubacar Alpha Ba ، با اشاره به اینکه آنچه Invest Invest در موریتانی انجام می دهد ادامه تلاش های قبلی در برخی کشورها مانند غنا و سنگال است ، نتایج آن را کاتالیزوری توصیف می کند و نتایج چشمگیر را امکان پذیر می کند>

سفیر انگلیس در موریتانی سمپوزیوم را فرصتی ارزشمند برای بحث در این زمینه دانست و از اهمیت نقش قانونگذار در وضع قوانین ، ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاری و ایجاد امکان سرمایه گذاری در شرکت های تجاری و خصوصی برای صنعت معدن و فرصت های شغلی ایجاد کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید