800 زندانی از بخشش ریاست جمهوری در سال 2020 بهره مند شدند.

[ad_1]

3 فوریه 2021 – 10:45

زندان مرکزی در نواکشوت پایتخت

اخبار (نواكاوت) – مدیر دادگستری و زندان ها در وزارت دادگستری مولای عبدلا آلد اولد باب فاش كرد كه تعداد زندانیانی كه در سال گذشته از بخشش ریاست جمهوری بهره مند شده اند به 800 نفر رسیده است.

اولد باب با بیان اینکه این زندانیان از عفو روز استقلال و همچنین عفو ​​ماه رمضان بهره مند شده اند ، تأکید کرد که آزادی این تعداد از زندان ها تأثیر مثبتی در کاهش ازدحام در زندان ها دارد.

اولد باب در بیانیه ای از سوی آژانس رسمی گفت که تعداد کل زندانیان در کشور اکنون 2023 نفر است که بین 23 م institutionsسسه زندان توزیع شده است ، 3 مورد از آنها اقدامات فوری برای کاهش فشار بر نهادهای موجود انجام شده است.

زندان دارالنعیم در ایالت شمالی نواكوت از نظر تعداد زندانیان ریاست زندانهای این كشور را بر عهده دارد ، زیرا هم اكنون 635 نفر زندانی هستند ، در حالی كه ظرفیت اولیه آن از 350 نفر بیشتر نیست و زندان مرکزی استان كسار 94 زندانی در این زندان دارد. ایالت غربی نواکشات ، با ظرفیت 150.

21 زن زندانی در زندان زنان کانتون عرفات در ایالت نواکوشوت در جنوب کشور وجود دارد ، در حالی که 63 کودک نوجوان در مرکز درگیری بسته برای کودکان درگیری با قانون وجود دارد.

در مورد سایر زندانها ، آنها در داخل کشور واقع شده اند که معروف ترین آنها زندان در مرکز شهر آلاک و زندان بیر ام آکرن در شمال دور است و ظرفیت آنها بین 32 تا 450 است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید