Bint Obeidna … اولین آزمایش مکانیکی برای ایجاد سرویس اتومبیل در Nouadhibou (عکس)

[ad_1]

الاحبار (نوادیبو) – “من در یافتن شغل بدشانسی آوردم و پس از گرفتن مدرک عالی مکانیک ، به طور داوطلبانه تصمیم گرفتم وارد رشته تعمیر اتومبیل شوم و هنوز اولین قدم های شغلی خود را در آن بردارم. “

با این سخنان ، بینت عبیدنا ، مکانیک سعدانی ، ماجرای ورود وی به میدان تعمیر اتومبیل را به عنوان اولین زنی که وارد زمین شده و جمعیت خود را به میدان می رساند ، جایی که همه مردان امیدوارند بعد از شکستن کلیشه ، یک ژست رسمی پیدا کنند ، که برخی از آنها از حرفه استفاده می کنند.

بینت عبیدنا می گوید که او به این حرفه متقاعد شد و سالها پیش به عنوان کارآموز وارد کارگاههای مختلفی شد ، اما سرانجام موفق به راه اندازی کارگاه شخصی خود شد و در متقاعد کردن مردانی که با او کار می کردند ، مشکلات زیادی پیدا کرد.

شروع راه ….

بینت عبیدنا معتقد است که تجربه او در زمینه مکانیک پس از عدم دستیابی به مدرک لیسانس ، که امیدوار بود در رشته پزشکی تحصیل کند ، آغاز شد ، اما این خواب به دلیل عدم دریافت مدرک لیسانس ناپدید شد ، بنابراین او مستقیماً بر آموزش فنی و حرفه ای متمرکز بود.

بینت عبیدنا در سال 2012 تحصیلات خود را در دبیرستان آموزش فنی و حرفه ای آغاز کرد ، جایی که قبل از فارغ التحصیلی دو سال بعد در بخش مکانیک تحصیل کرد و مستقیماً به م Instituteسسه عالی آموزش فنی رفت تا با درجه عالی فارغ التحصیل شود.

و بینت عبیدنا معتقد است که پس از فارغ التحصیلی او ابتکار عمل را برای سرمایه گذاری در دانش خود آموخته و به عنوان کارآموز در برخی از سمینارهای Nouadhibou در سال 2018 شروع به کار کرد ، جایی که او تجربه های زیادی را برای کسب تجربه و مهارت در این زمینه تجربه کرد.

مشکلات زیادی …

بینت عبیدنا می گوید که او قبلاً در حرفه و چگونگی کنار آمدن با آن با مشکلات زیادی روبرو بوده است ، اما بدون اینکه با همه این مشکلات دست به گریبان باشد ، مشکلات خود را متحمل شده و مشکلات را متحمل شده است.

بینت عبیدنا دید که پس از تجربیات خود در سمینارهای نوادیبو ، تصمیم گرفت کارگاه شخصی خود را در نوادیبو و شیر ششم افتتاح کند و برای راه اندازی آن ، زمینی را که متعلق به خودش بود برای فروش تمام هزینه ها فروخت و همچنان در آنجا کار می کرد. .

بینت عبیدنا به سختی می توانست کارمندان خود را استخدام کند ، در ابتدا مشارکت کننده در انتخابات نبود ، اما سرانجام تعدادی از کارگران را پیدا کرد که برای کار در کارگاه او آمدند ، به این امید که از مقامات برای ادامه کار تشویق شوند.

الزامات و امیدها …

بینت عبیدنا از دولت خواست که وی را در کارگاه خود تشویق و حمایت کند ، که امیدوار است با توجه به تمرکز دولت بر آن و آنچه می تواند برای ایجاد فرصت های شغلی برای زنان ، زنان فارغ التحصیل را به مراکز آموزش حرفه ای جذب کند.

بینت عبیدنا از همكاران خود در مراكز خواست كه در اجرای حضور زنان در این منطقه حیاتی به آنها بپیوندند ، كه در صورت حمایت و اراده زنان ، فقط به مردان محدود نمی شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید