SIPES شروع نگهداری حقوق و کمک هزینه معلمان را تأیید می کند

[ad_1]

30 ژانویه 2021 – 10:50

الاحبار (نوكاكوت) – اتحادیه صنفی مستقل اساتید آموزش متوسطه ، SIPES ، آغاز پرداخت “حقوق و دستمزد معلمان را كه به اشتباه از آنها نگهداری نشده و طبق بخشنامه 5 سال از آنها ممانعت نشده است” تأیید كرده است ” .

در بیانیه صادره از اتحادیه آمده است که نهادهای فنی تخصصی در وزارت دارایی روند استخراج این حقوق و پاداش ها را آغاز کرده اند ، که نشان می دهد برخی معلمان کمک های مالی را که در سال های اخیر از آنها محروم شده اند ، جمع آوری کرده اند.

در این بیانیه خواسته شده است “روند بازپرداخت این کمک های مالی به صاحبان آنها به روشی شفاف و بی طرفانه ادامه یابد تا زمانی که شامل تمام قربانیان این بخشنامه معروف شود که لغو آن بازگشت به مسیر درست است.”

اتحادیه خواستار این شد “این آغاز حل کلیه شکایات قدیمی و جدید از معلمان” ، پرداخت کمک هزینه برای تهیه گروه اساتید فارغ التحصیل در سال 2014 و انجام تعهد وزارت انضباط “برای بازپرداخت معلمان اعتصاب کننده در 2012 پس از استفاده از حق قانونی خود در اعتصاب “.

وی همچنین خواستار بازگشت دو استاد ، محمد المصطفی اولد محمد الامین و محمد اولد بادی ، “به بال سرعت در دبیرستان عالی كوهیدی ، از آنجا كه اخیراً به طور تصادفی از آنجا منتقل شده اند” ، ادغام معلمان مسئول آموزش در آموزش متوسطه و حل و فصل اوضاع غیرقانونی ارائه دهندگان خدمات آموزشی ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید